fbpx

З чоловіками яких знаків Зодіаку краще мати стосунки, якщо у вас є дитина

«Жінка з причепом», — презирливо відгукнеться про дівчину з дитиною Рак. А Козеріг і Телець вважатимуть за краще триматися від чужих дітей подалі — своїх проблем вистачає, та й зайві витрати для них неприйнятні. Скорпіон заради піднесених почуттів і приcтpaсті зробить вигляд, що прийняв дитину, але навряд чи зможе ставитися до неї, як до своєї.

Але є 5 знаків Зодіаку, які дійсно готові стати частиною вже сформованої сім’ї і щиро полюбити малюка своєї коханої.

Риби — як рідний батько

Риби — ідеальний кандидат на роль батька. Він гнучкий, тактовний і може налагодити відносини навіть з людьми зі складним характером. Йому легко переконати себе в тому, що дитина коханої йому рідна. Він тепло ставиться до прийомних дітей, балує їх і пестить.

Головне, щоб жінка не смикала його і не казала, що він не має права виховувати дитину, тому що не біологічний батько. Це образить Риб і віддалить від малюків.

Лев — заступництво

Благородство Лева не дозволить йому погано ставитися до дитини коханої жінки. Його широкої душі вистачить на своїх і чужих дітей, але для цього він повинен бути дорослою, сформованою особистістю. Молодим Левам не до батьківських обов’язків — вони зайняті кар’єрою, пошуком себе, а про сім’ю замислюються пізно.

Дорослий Лев готовий захищати чужу дитину, пестити і утримувати. Натомість він зажадає подяки, але це буде малою платою за все те, що він зробить для своєї нової сім’ї.

Терези — чужих дітей не буває

Широкі філософські погляди Терезів дозволяють йому однаково добре ставитись до всіх дітей — адже це наше майбутнє. У молодому віці вони можуть більше цінувати зовнішню красу, звертати увагу на чужі думки і стереотипи, але вже після 30-35 років перетворюються на мудреців, які розуміють життя і люблять відчувати свою потрібність.

Читайте також: Гороскоп на 5 червня: кого чекає успіх, а кого клопоти

Стрілець і Водолій — нові друзі

Чоловіки-Стрільці вважаються найбільш ненадійними партнерами, так і Водолій не сімейний знак Зодіаку. Але вони чудово сходяться з чужими дітьми-підлітками. Дитину захоплюють хобі та проекти цих творчих особистостей, а «папи» раді новим однодумцям і друзям.

Складуться відносини між дітьми і вітчимом, залежить не тільки від знаку Зодіаку — велику роль відіграє вік дитини, вміння жінки формувати довірливі стосунки, готовність прийняти чоловіка у свою сім’ю.

You cannot copy content of this page