fbpx
Гороскоп

З ким краще не мати стосунків: 3 нaйнeбeзпeчніших чоловіки по Зодіаку

Ідеальних стосунків не існує, і навіть у найбільш люблячих одного одне людей трапляються кризи і проблеми. Але є чоловіки з якими життя стає суцільною проблемою. З представниками яких знаків Зодіаку краще не заводити стосунки?

Звичайно, все індивідуально і гороскоп не привід відмовлятися від стосунків. Але астрологи запевняють, що чоловіки цих знаків Зодіаку найменш підходять для тривалих серйозних відносин.

Близнюки

Стосунки з Близнюками можуть бути надзвичайно хвилюючими, але ніколи не будуть стабільними. Якщо ви любите все планувати заздалегідь і проти спонтанності, то цей чоловік точно не для вас. Адже плани і думки змінюються у нього по сто разів на день. Близнюки обожнюють спілкування, свободу і терпіти не можуть будь-які обмеження. А якщо додати до цього, що часто бувають невірні і рідко тримають свої обіцянки, стає зрозуміло, що Близнюк не найкраща партія.

Водолій

Більшу частину свого часу Водолій буде проводити в своєму світі, пускати в який не має наміру навіть найближчих. Його інтереси завжди будуть для нього важливіше, ніж ваші. До того ж Водолій самодостатній і прекрасно відчуває себе на самоті, тому питаннями збереження шлюбу доведеться займатися вам. Водолій стане для вас відмінним партнером в тому випадку, якщо ви і самі не маєте наміру розчинятися в шлюбі, маєте безліч захоплень, будуєте кар’єру і цілком самодостатні.

Читайте також: Від сірої мишки до королеви: 5 жіночих знаків Зодіаку, які з віком стають тільки красивішими

Риби

Чоловіки-Риби дуже привабливі і харизматичні, але, як кажуть, «трохи не від світу цього». Вони часто витають у хмарах і схильні ідеалізувати свою обраницю, що через деякий час призводить до розчарування. Тоді Риби починають брехати і замикатися в собі. А потім починають шукати розраду у флірті або зраді. Тому відносини з Рибами – це постійна робота над собою. При цьому ви ніколи не можете бути впевнені, що у нього в голові. І здавалося б серед повного благополуччя він може несподівано запропонувати вам розлучитися.

Джерело.

You cannot copy content of this page