З Максимом познайомилися три роки тому і вже рік живемо разом у мене, недавно вирішили оформити шлюб офіційно. Але його батьки проти такої невістки, як я, хоча і житло у мене є, і заробляю пристойно

Мені 29 років, живу окремо від батьків в своїй квартирі, що залишилася мені від бабусі. З Максимом познайомилися три роки тому і вже рік живемо разом у мене, недавно вирішили оформити шлюб офіційно. Але його батьки проти такої невістки, як я, хоча і житло у мене є, і заробляю пристойно. Вся справа в тому, що я не люблю, а відповідно, і не дуже вмію готувати. Якщо потрібно було б, я б навчилася, але у мене є можливість цим не займатися. Ще коли я жила одна, досить заробляючи, я найняла хатню робітницю, яка не тільки прибирає квартиру, але і прекрасно готує.

Моя мама тоді теж була сильно незадоволена, але з часом звикла і зрозуміла, що у мене, таким чином, завжди порядок в квартирі, чого в моїй кімнаті в дитинстві ніколи не було, і я на всі вихідні була вільна, а не займалася пранням, прасуванням і прибиранням. Але майбутня свекруха думає інакше, вона вважає, що я повинна сама виконувати домашні обов’язки, чекати з вечерею з роботи чоловіка, як вона це робить, всі вихідні провести біля плити і з пилососом. Різниця між нами лише в тому, що я можу зі своєю зарплатою собі дозволити не займатися цим самою, а найняти людину, яка робить це краще, ніж я.

Батько Максима вважає, що тримати в будинку прислугу – це непристойно. Я не раз вже йому пояснювала, що це не прислуга, а просто людина приходить до мене, як на роботу, так само як і я ходжу на свою, і що кожен заробляє там, де у нього краще виходить. За той час, що я буду займатися побутом, я можу пристойно заробити і оплатити її працю. Невже для їх сина замість того, щоб прийти в чисту квартиру, поїсти смачно приготовану вечерю і відпочивати разом, краще бачити постійно зайняту, і тому незадоволену, дружину? Або скандалити через не винесеного сміття, і з’ясовувати, чия сьогодні черга мити посуд.

Але ж ні, вони звикли жити за стандартом, як всі, і нав’язують це всім підряд, в тому числі і мені. Але якщо свекрусі подобається зображати з себе турботливу дружину і господиню, я ж в цьому їй не заважаю, то чому я повинна робити так, ка вона вважає правильним?

І не потрібно боятися, що якщо трапиться так, що я не зможу більше оплачувати послуги домробітниці, то її син може залишитися голодним і перебувати у занедбаному стані, я тоді все буду робити сама, а поки у мене є така можливість, я буду цим користуватися, подобається це комусь чи ні. І більш того, якщо у мене буде дитина, то неодмінно буде і няня у нього.

Фото pixabay.com