fbpx

З пари знаків Зодіаку, які не соромляться брехати один одному

Коли люди створюють пари і укладають шлюби, то вони твердо переконані, що це найкращий вибір і найкраще рішення, тому будуть жити довго і щасливо в повній довірі один до одного. На жаль, життя може підносити неприємні сюрпризи, коли розкривається обман, зрада когось з партнерів.

Виявляється, такі хворобливі стани можна передбачити та уникнути, оскільки представникам деяких знаків Зодіаку складно бути в парі і не обманювати один одного. Хто ж вони? Джерело

Козеріг і Овен

Представники цих знаків активні у досягненні цілей, тому можуть йти напролом. Але часто у них різні уявлення про те, що потрібно в цей момент. Тоді вони не чують аргументи один одного, а щоб виставити себе правим можуть і прибрехати. Для доброї справи!

Риби і Близнюки

Домашні, люблячі тишу і спокій Риби не завжди можуть витерпіти активних і балакунів Близнюків, у яких обов’язково є, про що розповісти. Для забезпечення свого комфорту Риби можуть вигадати хворобу або зайнятість, лише б їх не турбували. Близнюкам залишається тільки шукати слухача на стороні.

Читайте також: Гороскоп на 11 лютого: остерігайтесь сварок, чекайте приємну зустріч і шанс виправити старі помилки

Лев і Телець

Трохи егоїстичному і зірковому Леву стає нудно перебувати поруч з мовчазним Тельцем, який бореться виключно за домашні посиденьки. Тому в пошуках компліментів своїй неперевершеності Лев цілком може відволіктися на іншу людину. А Телець піде на зраду з почуття помсти.

You cannot copy content of this page