fbpx

З вітчимом в мене склалися гарні відносини. Але те, що почало відбуватися з мамою мене дуже хвилює. Не розумію, чого чекати від цього праведника

Моя мама закохалася в чоловіка і цієї осені вони розписалися. Тато пішов від нас, коли я ще була маленькою. Тому я щиро раділа маминому щастю, нарешті вона не сама. З вітчимом в мене склалися гарні відносини. Він добрий, спокійний, розумний чоловік. З ним завжди є про що поговорити.

Вони з мамою часто влаштовують собі вечірні посиденьки. Просто розмовляють годинами. В неділю ходять до церкви, для мене це дивно, тому що мама ніколи не була релігійною. І взагалі вона дуже змінилася. Колись вона була вольовою рішучою жінкою, а тепер стала якоюсь тихою і покірною. Розмовляє спокійно і тихо, посміхається з якоюсь блаженною посмішкою, почала носити довгі спідниці, хоча раніше віддавала перевагу джинсам. Вона молиться безліч разів на день, порозвішувала по квартирі ікони.

Мені здається, що це вітчим так впливає на неї. Хоча мені жодного разу нічого не говорив на тему релігії. А мама тепер поводиться як зачарована. Я ніколи й подумати не могла, що вона так легко піддається впливу інших.

Я починаю хвилюватися за неї. Можливо цей праведник з нею тільки через гроші та нашу квартиру.

You cannot copy content of this page