fbpx

За датою народження кожен може визначити найсприятливіші для себе дні у 2018 році

Нумерологія може допомогти кожному визначити найбільш вдалі дні в 2018 році. За допомогою простого розрахунку ви дізнаєтеся, коли удача постукає у ваші двері.

Розрахувати персональне число удачі нескладно: для цього використовуйте день і місяць свого народження. Наприклад, ви народилися 15.07, значить, 1 + 5 + 7 = 13 = 1 + 3 = 4. Це число необхідно додати до результату, отриманого з складання всіх чисел наступаючого року: 2 + 0 + 1 + 8 = 11 = 2. Складіть отримані числа: 4 + 2 = 6. Початкове число вашої удачі дорівнює шести.

Кожного шостого числа місяця вас чекає удача, коли ви зможете досягти успіху в справах і в особистому житті, втілити в життя сміливі плани та ідеї. Ця цифра є вашим персональним числом року, яка буде супроводжувати вас до настання 2019 року.

Якщо в результаті розрахунків у вас вийшло двозначне число, складайте його доти, поки не отримаєте однозначне число.

Персональне число 1
Цього року все, що ви будете робити, позначиться на вашому майбутньому. Це означає, що перед вами відкривається безліч перспектив. Ви зможете започаткувати власну справу, створити сім’ю або запланувати появу на світ довгоочікуваного потомства. Рік буде вдалий і для будівництва, зміни місця проживання, пошуку нової високооплачуваної роботи.

Вам належить навчитися вирішувати проблеми, не пасувати перед труднощами. У 2018 році у вас з’явиться шанс закрити двері минулого, яке не дає вам розвиватися в повній мірі. Також цей час для розлучення тих людей, хто не знайшов щастя в коханні. Самотні люди зможуть почати стосунки.

Персональне число 2
Новий рік буде для вас стабільним і більш спокійним, ніж 2017. Ви зможете почати нові стосунки або налагодити колишні, провести аналіз минулих вчинків і скласти план майбутніх перемог. У роботі можуть статися непередбачені зрушення: ваше підвищення або зміна посади на більш престижну.

Щоб удача не покидала вас, вчіться бути дипломатичними, майте терпіння і не квапте події, інакше ви можете допустити ряд помилок, які відкинуть вас назад. У 2018 році всі ваші задуми здійсняться, якщо ви не будете необачні і навчитеся працювати в команді. Вмійте слухати і приймати цінні поради.

Персональне число 3
Новий рік принесе вам безліч нових зустрічей і можливостей для розвитку. У 2018 вам варто проявити наполегливість, щоб вигідні угоди не пішли до конкурентів. Вже з січня готуйтеся приймати нестандартні рішення, проявляти креативність і амбіції. Так ви зможете піднятися вгору по кар’єрних сходах, а також розширити бізнес.

Також в 2018 році наступає час для налагодження особистого життя. Вам належить безліч зустрічей, не пропустіть свою долю. Небажано брати кредити в лютому і листопаді. Ці місяці вам варто провести в економному режимі. Вони також не будуть вдалими для романтичних знайомств і укладення шлюбу.

Персональне число 4
Четвірка відповідає за наполегливість і старанність. Вам належить навчитися бути організованими і контролювати всі робочі процеси від початку і до їх логічного завершення. Все, у що ви вкладаєте сили, протягом п’яти років буде працювати на вас. Так, якщо ви зважитеся вкласти гроші в цінні папери, то уважно прорахуйте всі ризики, і тоді ви знайдете матеріальну стабільність.

У 2018 року не чекайте миттєвих результатів, стрімкого кар’єрного росту. Не відхиляйтеся від поставленої мети, і ви зможете отримати чудові плоди своєї праці через деякий час. У коханні поспішати не варто. Не укладайте шлюб в березні і грудні. В цей час приділіть увагу здоров’ю.

Персональне число 5
П’ятірка відповідає за вигідні знайомства, стрімкий зліт кар’єрними сходами, подорожі і нові можливості. У 2018 року вам потрібно звернути увагу на особисті стосунки. Довгі роздуми не сприятимуть розвитку вособистому житті.

Зміни неминучі, і підготуватися до них варто заздалегідь: вже в лютому життя може зробити різкий поворот, і вам доведеться потрудитися, щоб досягти благополуччя. Ризик буде доречний, проте стежте за фінансами: кредити і невиплачені борги можуть погіршити ваше становище.

Персональне число 6
Для вас 2018 обіцяє бути стабільним і спокійним. На перше місце вийде сім’я і особисті стосунки. Одиноким людям зірки обіцяють зустріч з другою половинкою. У робочій сфері життя вам варто покладатися на свої знання і навички. У вас з’явиться шанс почати самостійне просування, в тому числі відкриття бізнесу або керівництво над великою кількістю людей.

Обережність варто проявити у відносинах з владою. Не переходьте межу і будьте чесні перед законом. На початку року не поспішайте укладати угоди, пов’язані з нерухомістю.

Персональне число 7
Новий рік буде вдалим для особистого розвитку. Підвищення освіти, духовне зростання і переоцінка цінностей допоможуть вирішити безліч проблем і знайти відповіді на складні питання. Фінансові справи не будуть знаходитись на першому місці, тому розвиток отримають лише в кінці 2018 року. Стежити доведеться за витратами, щоб не довелося займати кошти в борг.

З’явиться ризик бути ошуканими помилковими надіями, в зв’язку з чим вступати в шлюб не поспішайте. Слідкуйте за емоційним станом, щоб виключити негативний настрій, який може привести до депресії.

Персональне число 8
Відповідальність в 2018 році повинна стояти для вас на першому місці. У цьому році ви зможете позбутися від проблем, привести в порядок свої справи і почати впевнений кар’єрний і особистий ріст. Проте нехтування своїми обов’язками буде вельми негативно позначатися на всіх сферах життя. Підвищуйте освіту і не соромтеся заявити про себе. Так ви зможете зайняти лідерську позицію, а також налагодити особисте життя. Не бійтеся змінюватися, і якщо ваші відносини зжили себе, то не тягніть з їх припиненням.

Персональне число 9
Дев’ятка завершує цикл, а значить, вам доведеться працювати в стислі терміни. Зволікання буде для вас небажаним: ви можете не встигнути завершити проекти і втілити в життя всі задуми. Будь-які труднощі будуть по плечу тим, хто націлений на якісний результат.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, яким зірки пророкують успіх у січні 2018 року

У 2018 році ставте перед собою чіткі цілі і терміни, приділяйте увагу сімейним стосункам, щоб ваш тил був під надійним захистом. Тим, хто перебуває в пошуку стосунків, початок року не принесе успіхів. А ось літньо-осінній період подарує вам довгоочікувану зустріч з другою половинкою.

Джерело.

Позначки:

You cannot copy content of this page