fbpx
Життя

За вечерею чоловік розказав дружині про кoxaнку свого начальника. І ось, що відповіла на це дружина

Одного разу чоловік і дружина за вечерею обговорювали минувший день.

Чоловік захоплююче розповідав про свого начальника. На роботі подейкували, що бос зібрався йти від своєї дружини до молодої кoxaнки. Джерело:

Чоловік зауважив, що розуміє начальника. Адже нудно і нецікаво проводити весь час з однією і тією ж людиною. Та й кoxaнкa у нього розумниця-красуня-спортсменка. Почувши такі слова, жінка спокійно і впевнено відповіла йому.

Навколо багато красивих дівчат. Вони нарядно одягаються, користуються дорогою косметикою і відвідують косметологів і фітнес-центри. Звичайно ж чоловікам хочеться бачити поруч таких красунь.

Але ось тільки порівнювати цих дівчат і власну дружину чоловік повинен тільки за однієї умови: коли буде готовим витратити на дружину таку ж суму коштів, яку витрачає красуня на себе. Нехай купить їй такі ж спокусливі наряди і косметику, буде оплачувати її походи в салони краси та тренажерні зали, путівки на дорогі курорти.

Цілком можливо, що і дружина йому тоді здасться дуже привабливою. Іншими словами, хочеш жити з принцесою побудуй для неї палац.

На це чоловік зауважив, що тоді він не буде впевнений у вірності своєї дружини?

Вона тільки посміялася над його припущеннями.

Дружина відповіла, що у неї ніколи не було навіть думок про зміну життєвих цінностей. Сім’я для неї на першому місці.

Після цього чоловікові стало соромно за те, що пустився в такі дурнi роздуми.

You cannot copy content of this page