fbpx

Забудь про почуття! Справжнє кохання це усвідомлений вибір

Тема кохання актуальна в усі часи. Чи варто всерйоз ставитися до ейфорії і «метеликів в животі» і одружитися при першій же закоханості або ж потрібно бути більш практичним і ретельно планувати стосунки зі своєю пасією? Блогер іноземного видання Сет Адам Сміт зачіпає дані питання в історії зі свого життя.

Ми з дружиною знали один одного ще з коледжу, але зустрічатися почали набагато пізніше. У підсумку, нам вистачило всього пари тижнів побачень, щоб зрозуміти, що ми закохані по вуха і хочемо одружитися.

Я був двома руками за! Я навіть запропонував негайно розписатися в Вегасі (серйозно). Правда, Кім виявилася більш практична в даному питанні. Вона хотіла все добре запланувати.

У мене відразу ж пропав ентузіазм. «Ми такі різні, – сказав я. Ти любиш планувати, в той час як мені подобається бути спонтанним».

Очі Кім округлилися від подиву. «Я можу бути спонтанною!», – квапливо відповіла вона. «Я можу бути дуже непередбачуваною. Тобі всього лише потрібно завчасно сказати мені, коли ти хочеш спонтанності, і я запишу це в свій щоденник … ».

Я подивився на неї з подивом. Вона говорила абсолютно серйозно! Було ясно, що Кім поняття не має про значення слова «спонтанність».

Можливо, це здасться смішним, але чим більше я думаю про ту розмову, тим краще розумію, що планувати і вибирати, кого любити, – це чи не найпрекрасніше в самій любові.

Я чув, що любов – це безумовне зобов’язання перед неідеальною людиною.

І це правда.

Коли все метелики вже давно відлетіли, а день твого весілля стає всього лише далеким спогадом, ти розумієш, що одружився на дівчині, яка настільки ж бездоганна як і ти. А вона, в свою чергу, усвідомлює згодом, що у тебе можуть бути проблеми, примхи, дивний запах тіла – такі ж як і у неї, і ти точно так же можеш боротися з чимось і потрапляти в неприємні ситуації.

Потім ти побачиш, що справжня любов – це не тільки спонтанне почуття ейфорії, це усвідомлений вибір, план любити один одного «в горі і в радості, в багатстві і в бідності, у хворобі і в здоров’ї, поки смeрть не розлучить вас». Зрозуміло, ви не вибираєте того, хто вас просто привертає, але зупиняєте свій вибір на тому, в кого ви закохалися і, більш того, продовжуєте любити.

Наш соціум ставить багато акцентів на почуттях. Нас вчать завжди слідувати своїм почуттям і займатися тим, що зробить нас щасливими. Але почуття дуже непостійні і швидкоплинні. У той же час, справжня любов схожа на полярну зірку в бурі життя: вона постійна, надійна і справжня. Якщо ми втрачені або збиті з пантелику, ми завжди можемо знайти сили за допомогою любові, яку ми самі вибрали.

Крім того, життя і так надає нам досить спонтанності: відмови, втрата роботи, біль в серці, розчарування, відчай, хвороби і багато інших проблем. Ми не можемо бігти з корабля нашого шлюбу кожен раз, коли нас наздоганяє шторм. У справжнього кохання потрібно перечікувати бурю життя разом.

Коли моїй бабусі було 50, у неї діагностували склероз, – дегенеративну хворобу, яка руйнує можливість організму взаємодіяти з нервовою системою. Всього за кілька років бабуся втратила здатність ходити і була прикута до інвалідного візка.

Дідусеві, який в той час працював шефом поліції, довелося піти на пенсію на два роки раніше, щоб доглядати за старенькою. Він допомагав їй у всьому – від пересування по будинку і походів до лікаря до прийнять ліків і ванни.

У розмові з мамою про бабусю дідусь одного разу сказав: «Мені боляче бачити її такою. Знаєш, коли я одружився, я думав, що все буде просто і гладко. Я й уявити собі не міг, що мені доведеться допомагати їй міняти катетер щодня. Проте, я роблю це, і мене це не бентежить, адже я люблю її».

Любов – це набагато більше, ніж випадкове почуття ейфорії. А справжня любов далеко не завжди п’янка, мила і приємна. Найчастіше любов має закочені рукави, руки в бруді і краплі поту на лобі. Справжнє почуття просить нас робити важкі речі – прощати, бути підтримкою і розрадою в складні часи і піклуватися про сім’ю. Справжня любов не проста, вона нічим не схожа на день весілля, але, тим не менше, набагато більш значима і прекрасна.

Нещодавно я натрапив на чудову цитату: «Закохуються не по вибору, але з нагоди. Любити продовжують не випадково, але працюючи. Розлюбив – винен не випадок, а вибір».

Коли ми з дружиною стикаємося з проблемою в нашому шлюбі, ми робимо все можливе, щоб вибрати любов. Ми зовсім не ідеальні, тому любов наша зараз набагато реальніше і прекрасніше того, що ми коли-небудь очікували.

Так що, який би раптовий шторм не почався на нашому шляху – я планую любити свою дружину.

Отже, якщо ти дійсно любиш когось (і це взаємно) – стався до свого почуттю як до важкої роботи. Але так само врахуй, що це буде найбільш вдячна праця в твоєму житті.

Читайте також: Найвредніші чоловіки за знаком Зодіаку

Джерело.

You cannot copy content of this page