fbpx

Зайка, рибка чи сонце? Як тебе називає чоловік і що це означає? – експерти

Наші серця завмирають, коли ми чуємо у зверненні до себе – кохана, рідна, моя маленька. Насправді, з того, як тебе називає чоловік, можна прочитати його справжнє ставлення до тебе.

По тому, як він тебе називає, можна визначити, які почуття він відчуває до тебе насправді.

Про що ж говорить його ніжне (або не дуже) звернення до тебе?

Якщо чоловік називає тебе Коханою, то йому необхідна турбота, ніжність і ласка. Ймовірно, він сильно вимотується і втомлюється на роботі, а вдома він відчуває потребу уваги з боку своєї коханої жінки. Якщо ти зможеш дати такому чоловікові турботу і теплоту, він стане найкращим сім’янином.

Якщо тебе називають Кицею або іншими утвореними від цього слова похідними, то твій чоловік має дуже м’яку натуру, і ти можеш легко нимм керувати.

Він називає тебе Рибкою – цей чоловік по своїй суті є непостійним, і щоб утримати його біля себе, дівчина повинна сильно потрудитися. У стосунках ці чоловіки на перше місце ставлять спокій і тишу.

Якщо тебе часто називають – Золотко, Дорогоцінна і т. п., – будь уважніше! Психологи запевняють, що при такому зверненні, підсвідомо чоловік розмірковує про те, як він може заробити або отримати вигоду від ваших з ним близьких стосунків.

Чоловіки, які величають свою обраницю Сонцем, просто впевнені і переконані, що ти завжди повинна виглядати ідеально! Ти є особою, візитною карткою, і завжди повинна блищати.

Тебе називають Булочкою, Цукеркою та іншими назвами продуктів харчування. Чоловік, який називає свою жінку такими ніжними назвами, думає, в першу чергу, про побутовому аспекті стосунків. Такий чоловік впевнений – головне, щоб жінка була господарською. Вони вважають, що жінка повинна відмінно готувати, прибирати, прати і сама вирішувати всі господарські питання. Задумайтеся, а може бути, він просто шукає економку і домробітницю?

Крихітка або Дитинко – твій чоловік думає в першу чергу тільки про ceкс і ceксyaльні стосунки. У ceксі він є невгамовним експериментатором, любить розважитися і повеселитися. На жаль, на серйозні стосунки він навряд чи здатний.

Читайте також: Він з дружиною жив не заради любові – просто жив. У них був спільний дім, діти. Але різними були сни, бажання, спогади

Мила – твій кавалер не любить пліток, інтриг, скандалів і сварок. Він не любить з тобою сваритись і намагається уникати таких моментів.

Тебе називають Бейбі – хлопець залицяється, але він не буде цікавитися вашими справжніми почуттями.

Дорога – цінує у стосунках визначеність, впевненість. Почуття ставить на друге місце.

Життя моє – пристрасне натхнення виявляє пристрасть до перебору. Задумайся, може бути, у нього є ще одне життя на стороні.

Зая, Заєць, Зайчик , Зайченя – твій чоловік азартний і не проти з тобою пограти. Він підозрілий і невідривно спостерігає за тобою.

Кізка, Козявочка – відчуває повну близькість з тобою.

Лялечка – тобою захоплені, але стосункам не надають дуже великого значення.

Лапусик, Лапа, Лапуля – він надто активний і готовий заради вас жити і працювати.

Ластівка – чоловік досить уважний і абсолютно в тобі впевнений.

Лисичка, Лисеня – всю увагу зайнято тобою, і від тебе він чекає того ж

Маленька, Мася, Масик – говорить про дуже глибокі почуття, про вас будуть піклуватися.

Мишеня, Мишка – відчуває до тебе велику прихильність, буває нестриманий, але любов його глибока.

Пончик – всі сили витрачає на те, щоб привернути твою увагу і застрахуватися від ймовірних суперників.

Пуся, Пупсик, Пусечка – хоче знайти з тобою повний контакт, але за цим криється в основному практичний інтерес.

Джерело.

You cannot copy content of this page