Закохалася в однокласника-очкарика, а заміж пішла за красеня

У школі я була популярною дівчинкою з 1-ого класу. У мене завжди було багато друзів і знайомих. У 5-му класі до нас прийшов новий хлопчик. З ним ніхто не захотів дружити через його зовнішності. Він був дуже повний, в окулярах, очі маленькі і вічно сльозилися, волосся незрозуміле і кучеряве. У класі всі його прийняли за чужого. Вічно над ним сміялися, але вчився він на відмінно.

Мені його було дуже шкода. Я вирішила з ним подружитися. Він виявився дуже смішним і милим хлопчиком. Ми добре, навіть дуже добре порозумілися. Стали кращими друзями, він був не такий, як усі, він був щирий. Мені було все одно, що говорять за спиною, я стала дружити тільки з ним. Святкувала дні народження тільки з ним. І батьки наші подружилися. Але це, на жаль, тривало недовго.

Читайте також: Дочка багатого бізнесмена відмовила бідняку, але згодом дуже пошкодувала

В кінці 7-го класу ми з сім’єю переїжджали через нову батьківську роботи. Ми переїжджали в Америку. Я була пригнічена. В останній день, прощальний день, він зізнався мені в коханні. Але відстань робить своє. Ми спілкувалися по інтернету. Він розповідав мені багато чого. Але я мовчала про своє нове життя. В Америці я ні з ким добре не дружила. Нарешті мені виповнилося 18 років. Я поверталася на Батьківщину.

Щастя переповнювало. Я була рада, що побачу його знову. Приїхала я в аеропорт. Стою, шукаю його очима, ми домовилися про зустрічі. І раптом, ззаду мене хтось обняв, я обернулася і побачила красивого молодого хлопця. Це був він. Він дуже сильно змінився. Схуд, зняв окуляри, накачався.  Взагалі він був ідеальний.

Зараз ми живемо душа в душу, у нас прекрасна дочка, і в найближчі два тижні ми чекаємо сина.

Джерело.