fbpx

Закохалася в одруженого: любовний трикутник з позиції коханки

Дивний тип відносин – любовний трикутник. Причому, з позиції коханки. На жаль, дуже багато дівчат, жінки знаходяться в таких «відносинах».

Магніт для одружених

Деякі дівчата скаржаться, що вони прямо магнітом притягують одружених чоловіків, а вільні до них навіть не підходять. Дуже важливо зрозуміти жінці, яка опинилася в таких стосунках, що вона не просто так в них потрапила. Особливо, якщо така ситуація повторюється неодноразово. Навіть, якщо ти вирішуєш вступити в ці відносини «тимчасово», поки не зустрінеш гідного. Часто мотивом для вступу в такі відносини є фінансове нестабільне становище дівчини, яка бачить в одруженому коханці свого роду спонсора, добродія.

Є кілька життєвих сценаріїв, чому це відбувається саме з тобою. Причина цих сценаріїв – всередині тебе самої.

Низька самооцінка

В першу чергу, в ці відносини заходять жінки з заниженою самооцінкою. Поважаюча себе жінка ніколи не буде витрачати свій час, енергію і тим більше любов на одруженого чоловіка. Ти повинна зрозуміти, що, перебуваючи у відносинах з одруженим, ти годуєш собою чужу сім’ю.

Жінка з нормальною самооцінкою, навіть, якщо вона закохалася в одруженого чоловіка, не знаючи про його статус, розірве з ним стосунки, дізнавшись про це. Причому, наскільки ти красива, і скільки у тебе прихильників, нічого не говорить про твою хорошою самооцінці. І, якщо ти потрапляєш в такі відносини, потрібно терміново працювати з самооцінкою.

Тому, що навіщо витрачати себе на «підгодівлю» чужих відносин, якщо можна будувати щасливі, гармонійні відносини зі своїм чоловіком?

Ти – прислуга для їх шлюбу

Коли ти – коханка, то ти, пробач, обслуговуючий персонал в родині свого одруженого коханця. Не ображайся, але це так. Поміркуй сама. Ти – ресурс для цієї сімейної пари, за допомогою якого вони зберігають свій шлюб. Тому, що коханку заводить чоловік від нестачі чогось в шлюбі – ceкcy, емоцій, визнання, ласки. І він, втомлений від претензій дружини, набирається енергії і позитивних емоцій у тебе, і наситившись тобою, твоєю енергією, задовольнивши свої бажання, окрилений біжить додому. Ще й про почуття провини перед дружиною не забувай. Воно грає не на користь вашим з ним стосункам.

Трохи сумної статистики

Статистика, до речі, невблаганна – лише 2-3% любовних трикутника закінчуються шлюбом коханки і колишнього (вже) чоловіка. Є ще один цікавий момент: а ти впевнена, що навіть, якщо ти увійдеш в ці щасливі 2-3%, твій (вже) чоловік не буде зраджувати вже тобі? І ти не повториш сценарію його попереднього шлюбу. Це необов’язково, звичайно, але ймовірність велика – задумайся про це.

Читайте також: Скільки чоловіків дозволено мати жінці до шлюбу?

Важливо розірвати ці відносини назавжди, тому що багато жінок припускаються помилки, повертаючись в ці відносини, залишаючись в «дружніх» відносинах зі своїм коханцем. Так ти тільки відтягуєш зустріч зі своїм чоловіком і можливість побудувати щасливі стосунки.

Причини твоєї «ущербності»

Ключовий момент, над яким ти повинна задуматися – які саме твої якості і внутрішні комплекси привели тебе в такі відносини. Чому ти погоджуєшся на принизливу роль коханки. Яка програма в тобі працює на залучення одружених чоловіків в твоє життя. Можливо, причина в родових програмах, батьківських установках.

І, якщо, наприклад, ти вважаєш, що порядних, хороших чоловіків немає, то слід заглянути всередину себе і усвідомити, що все, що ми бачимо в людях – відображення нас самих! Я в жодному разі не намагаюся викликати в тобі почуття провини – ні! Потрібно взяти відповідальність за своє життя і за себе, зрозуміти, що це ти не береш на себе сміливість і силу попрацювати над собою і дочекатися гідного, свого чоловіка. Тільки така відповідальна позиція і усвідомлення своєї ролі дасть тобі шанс на щасливі, любовні відносини зі своїм чоловіком.

Автор – Ярослав Самойлов

You cannot copy content of this page