fbpx
Життя

Заміж йшла за бідняка, а як сина народила – виявилося неймовірне. Чоловік просто боявся зізнатися

Подружжя з дитиною і батьками жінки піднялися на ліфті на один з останніх поверхів.

Мілана з Давидом познайомилися в лікарні: чоловік потрапив до лікарні з болями в животі, а дівчина була його лікарем. Давид спочатку жартував над Міланою, адже вона була зовсім молода і недавно закінчила навчання. Джерело.

Але за час проведений у відділенні, чоловік перейнявся турботливою і красивою дівчиною і став доглядати за нею. Він надсилав квіти кур’єром, а в день виписки взагалі запросив її в театр. Мілана погодилася.

Стосунки незабаром переросли в сімейні та молоді люди офіційно одружилися. Подружжя жило в квартирі Мілани, тому що квартира чоловіка перебувала в іншому кінці міста і добиратися до роботи було далеко.

Через рік Мілана зaвaгітніла. Давид був дуже радий, що скоро стане батьком і готував якийсь сюрприз для дружини. Як вона його не питала, але він не говорив в чому він полягає.

Мілана наpoдила здоровенького хлопчика. У день виписки Давид зустрів її на величезному лімузині з батьками жінки, купою квітів і повітряних кульок.

Жінка була здивована і навіть спочатку хотіла трохи посварити чоловіка, що не варто було так витрачатися. Однак наступний подарунок змусив її ще більше посміхнутися: красива каблучка у вигляді маленької дитячої ніжки і великим дорогоцінним каменем.

Лімузин рушив, але на виїзді з території пoлoгового будинку, він раптово повернув e інший бік і Мілана не розуміла куди вони їдуть.

– «Милий, куди ми їдемо? Адже наш будинок в іншій стороні!»

– «Скоро все дізнаєшся, сподіваюся тобі сподобається!»

Лімузин зупинився в одному з елітних районів міста. Подружжя з дитиною і батьками жінка піднялися на ліфті на один з високих поверхів. Давид купив величезну чотирикімнатну квартиру і обставив її найдорожчою і якісною технікою і меблями.

Читайте також: Я дивлюся на колишнього і його коханку, а перед очима той самий зимовий вечір, коли він мене вигнав з дому, а я з конвертиком шестимісячним і 30 грн в кишені

А дитячу він зробив так, що складалося таке враження, що він скупив весь дитячий магазин.

Давид зізнався, що є засновником величезної юридичної фірми і попередня дружина тільки була з ним через гроші і він вирішив знайти ту, яка прийме його з усіма недоліками, та до того ж і не багатого. Він хотів зізнатися раніше в усьому, але знаючи запальний характер Мілани боявся, що вона від нього піде.

You cannot copy content of this page