Зараз вона не хотіла нових стосунків. Біль минулих образ ще не минув. “Нормальних хлопців не існує”,  – думала вона після чергового недавнього розриву, – “красива оболонка для них важливіше, ніж душа”. І сьогодні було чергове підтвердження цьому. Начальник Петро Степанович викликав її до себе в кабінет і запросив повечеряти разом з натяком на продовження. Але у нього ж є дружина і двоє дітей

Вона йшла вулицею і всі озиралися на неї. Чоловіки з захопленням, дівчата із заздрістю, деякі просто милуючись її красою. Вона була задоволена цією увагою, хоча давно звикла до цього. Їй би в моделі, але працювала дівчина вихователем в дитячому садку.

Вона любила дітей. І не тільки. Дівчина обожнювала тварин, птахів, квіти. Їй не подобаються тільки деякі живі істоти. Ті, які завжди приносили в її життя біль, сльози, приниження і горе. Їй дуже важко без чоловічої руки в побуті, але спокій і незалежність були для неї важливішими в цей час.

Зараз вона не хотіла нових стосунків. Біль минулих образ ще не минув. “Нормальних хлопців не існує”,  – думала вона після чергового недавнього розриву, – “красива оболонка для них важливіше, ніж душа”. І сьогодні було чергове підтвердження цьому. Начальник Петро Степанович викликав її до себе в кабінет і запросив повечеряти разом з натяком на продовження. Але у нього ж є дружина і двоє дітей.

Дівчина йшла вулицею і намагалася відігнати сумні думки про чоловіків і повсякденні проблеми. Почувши неприємний сміх, вона озирнулася. Дві дівчини близько шістнадцяти років сміялися, а поруч з ними стояв хлопчина, весь в прищах і намагався з ними познайомитися. Злі школярки сміялися над підлітком, обзивали його, а хлопець сором’язливо посміхався й переминався з ноги на ногу. Дівчина не могла пройти повз. Якщо дівчата не хочуть знайомитися, нехай не знайомляться, але навіщо ж принижувати та ображати хлопця?

– Гаразд, — подумала вона, — я знову допоможу чоловікові, тим більше, що це зовсім не чоловік, а хлопчик.

Дівчина, випрямивши спину і голосно клацаючи підборами підійшла до компанії підлітків. Вона посміхнулася і звернулася до юнака:

— Пробач, це твої подруги?

Хлопець похитав головою й сором’язливо опустив очі.

Дівчата знову огидно засміялися. Потім вона подивилася на пухких дівчат, взяла юнака за руку і, прикидаючись сором’язливою, запропонувала:

– Прогуляймось разом? Ти мені дуже сподобався, я хотіла б познайомитися з тобою, якщо ти, звичайно, не проти?

Хлопець кивнув.

Коли вони йшли стежкою, дівчина навмисно голосно сказала, що у хлопця незвичайно красиві очі та губи. А школярки, проводжаючи їх поглядом, нервово кусали губи й ображено перешіптувалися. Їм було вже не до сміху.

Дівчина з хлопчиною стали друзями й почали спілкуватися. Він допомагав їй по дому, ходив по магазинах, а вона зробила його справжнім красенем. Допомогла йому позбутися від проблем зі шкірою, порадила модну зачіску, допомогла підібрати красивий одяг і навчила його правильно поводитися. Тепер він став мрією кожної дівчини, а у неї є добрий і надійний друг.