fbpx

Зазналася я, задерла ніс, захотілося мені якихось нових відчуттів. Не дарма говорять, що гроші псують людей. От я і почала знайомитися з молодими кавалерами, отримувала від цього море задоволення. З одного боку чоловік з іншого коханців бери не хочу

Ми прожили з чоловіком в щасливому шлюбі майже 20 років. В нас є повнолітній син. Чоловік був у мене добрим, щедрим, піклувався про мене, ніколи ні в чому не відмовляв. Щороку ми їздили відпочивати – об’їздили майже весь світ. Моїм капризам ніколи не відмовляв. Захотіла дорогу косметику – на, дорогий фірмовий одяг – на, прикраси з дорогоцінним камінням все купував мені. Кохав мене безмежно.

Зазналася я, задерла ніс, захотілося мені якихось нових відчуттів. Не дарма говорять, що гроші псують людей. От я і почала знайомитися з молодими кавалерами, отримувала від цього море задоволення. З одного боку чоловік з іншого коханців бери не хочу. Безсоромно поводила себе так останні років десять, аж поки не знайшла постійного коханця, який запав мені в душу. Чоловік, напевно, здогадувався, але я робила вигляд, що він все вигадує. Але одного дня всі секрети було розкрито.

Того дня я святкувала свій день народження з подругами. І обоє моїх чоловіків вирішили зробити мені сюрприз, приїхати привітати. От тоді вони і зустрілися, вся правда вилізла на зовні. Звичайно я влаштувала спектакль, сказала що чоловік в усьому винен, що він мені не потрібен і що я кохаю іншого. Дурна була, тому що попри все чоловік не хотів мене відпускати, говорив, що кохає мене і пробачить, що жити без мене може. Благав мене залишитися до останнього моменту, але я зібрала речі і пішла.

Минуло вже декілька років з тога часу і я зрозуміла, яку велетенську помилку я скоїла. Немає тепер в мене тої уваги, відпочинку щороку. Залишилася у розбитого корита.

А колишній чоловік одружився на молодій симпатичній дівчині і тепер вона отримує від життя все те, що мала я. А головне кохання.

You cannot copy content of this page