Жіночі молитви про взаємне кохання, наpoдження діток і благополуччя родини, яку читають у свято Покрову

Покров Пресвятої Богоматері – одне з найбільших православних свят. У цей день кожна віруюча людина може повністю змінити своє життя на краще, звернувшись до Діви Марії зі щирою молитвою і проханням про допомогу і захист.

Щороку 14 жовтня православні християни відзначають свято Покрову Пресвятої Діви Марії. У цей день будь-які молитви, звернені до Богоматері, мають особливу силу: віруючі просять про дарування здоров’я, сімейне щастя і народження здорових дітей.

В Покров день православні християни моляться про зміцнення родинних зв’язків, зміні життя на краще і благополуччя.

Молитва про взаємне кохання

«О, Пресвята Діво Маріє, смиренно молю Тебе і до Тебе вдаюся: покажи мені шлях до щирого і вірного кохання, приведи мене до спасіння від гріха земного в коханні з гідною і праведною людиною, дарованим мені Господом нашим і Сином Твоїм. О, Богородице, приведи мене Світлом Твоїм до вічного і чистого кохання, утихомир мою гординю і відкрий очі мої, щоб зустріти і пізнати справжнє, вірне почуття. Амінь».

Цю молитву потрібно читати як чоловікам, так і жінкам, охочим знайти саме свою людину і побудувати справжні щирі і чесні відносини.

Молитва про вдале заміжжя і народження дітей

За допомогою цієї молитви будь-яка віруюча дівчина може залучити в своє життя справжнє кохання і створити міцну сім’ю.

«Пресвята Діво, Захисниця слабких і немічних, Утішниця скривджених і знедолених, з проханням і благанням до Тебе вдаюся: Богородице, вкажи мені вірну дорогу, зміцни віру мою і дозволь мені жити в радості і щасті з люблячим і турботливим чоловіком. О, Володарко, даруй мені милістю своєю вірного чоловіка, здорових дітей і спасіння душ наших, щоб вірою своєю умилостивити Господа нашого і смиренно увійти в Царство Небесне. Амінь».

Читайте також: Покровська поминальна батьківська субота: що потрібно зробити в цей день

Молитви про сім’ю та дітей, щиро прочитані перед образом Богородиці в свято Покрову, здатні запобігти багатьом бідам і привести кожну віруючу сім’ю до благополуччя, любові і щастя.