Жіночий гороскоп на 2020 рік: рік успіхів, кохання, фінансових злетів і чорних смуг

Багато експертів вважають, що цей рік буде досить незвичайним, тому більшості творчих жінок рекомендується проявляти максимальну активність в справах і в роботі. Більш того, неординарна енергетика планет допоможе багатьом дамам досягти успіху в креативній діяльності, прийнятті нестандартних рішень і в любові.

Жінка-Овен

Постійні скачки енергетики через активність планет будуть не зовсім безпечні для здоров’я Овнів. Подібна проблема буде відчуватися сильніше всього в травні і серпні 2020 року. Що до початку року, то в січні Овнів можуть хвилювати зовсім не ті питання і справи, якими вони звикли займатися. Тяга до набуття нового досвіду і знань позитивно позначиться на фінансовому успіху. Джерело

Жінка-Телець

Жінки, народжені під цим Знаком Зодіаку, будуть дуже щасливі протягом майже всього року з невеликими перервами на «відпочинок» у планет і зірок. Це прекрасний час для внесення в життя кардинальних змін, причому в самих різних сферах, починаючи з любові і закінчуючи роботою. 2020 рік добре підійде для укладання угод, спокyшання чоловіків і пошуку другої половинки, оформлення кредитів та іпотеки, а також для дорогих придбань. У конфліктних ситуаціях астрологи радять залишатися тактовними, щоб не наживати ворогів.

Жінка-Близнюки

Жінкам цього Знака зірки вже з перших днів подарують велику удачу. Все, що потрібно представницям прекрасної статі, народженим під цим Знаком, так це швидко скласти план дій на найближчий час. Планування в 2020 році буде вирішувати дуже багато. Астрологи радять не ризикувати і не плисти за течією. Близнюкам потрібно точно знати, чого вони хочуть, коли і чому. Мотивація стане важливим джерелом сили.

Жінка-Рак

У Раків буде шанс вирватися з чіпких лап рутини, привнести в своє життя приємні нотки. У цьому їм допоможуть діти, подруги, коханий чоловік. Близькі люди стануть для жінок цього Знака справжнім порятунком і джерелом натхнення. Найбільш важкими місяцями можуть виявитися січень, серпень і листопад.

Жінка-Лев

У прекрасних, але самотніх Лeвів буде багато можливостей в любові. Зірки і планети підвищать харизматичність і чарівність цих жінок, давши їм шанс справити хороше враження на будь-якого чоловіка. Астрологи радять Левам не забувати про перевірку сумісності. Тільки так можна буде зрозуміти, наскільки чоловік вам підходить. На інтуїцію в любовних питаннях краще не розраховувати. У фінансових справах краще не слухати поради оточуючих, так як вони можуть збити Лeвів з вірного шляху.

Жінка-Діва

У 2020 році Дівам прекрасної статі будуть властиві типові життєві помилки їх Знака. Але Діви все одно розширять свої можливості і досягнуть успіху в справах і на роботі. Головне – не кидати розпочаті проекти і не відчувати стзах перед чимось новим. У важкі хвилини можна звернутися за допомогою до думки авторитетних людей. Велика удача чекає Дів у вирішенні юридичних проблем. Астрологи радять цим дамам не дозволяти навколишнім користуватися їх добротою.

Жінка-Терези

Зірки і планети подарують Терезам гарний настрій, багато мотивації і удачі. Звичайно, це не позбавить Терезів від зустрічі зі складними життєвими ситуаціями в любові або в справах. 2020 рік – час яскравих емоцій, великих перемог, доленосних зустрічей. Жінкам цього Знака вдасться перетворити своє життя до невпізнання, але для цього доведеться поставити перед собою певні цілі і набратися сміливості, щоб не зійти з дистанції.

Жінка-Скорпіон

У 2020 році цілеспрямованих Скорпіонів чекає велика удача. Вже з січня їм варто спрямувати всі сили на реалізацію самих амбітних планів. Закон тяжіння думок в цьому їм дуже допоможе. Астрологи називають Скорпіонів мрійниками і людьми з багатою уявою. Саме воно допоможе цим жінкам втілити в реальність свої найпотаємніші мрії. Потрібно лише знайти трохи натхнення.

Жінка-Стрілець
Оптимістичні жінки-Стрільці – це справжній магніт для чоловіків. Люди до них так і тягнуться, адже вони випромінюють упевненість і дарують оточуючим світло. У 2020 році можна слідувати десяти правилам успішної людини, щоб досягти успіху в роботі і справах, і всього одному правилу в любові – спочатку віддаємо, потім отримуємо. Потрібно робити добро іншим, щоб вони були готові відплатити тією ж монетою в будь-який день і будь-який час.

Жінка-Козеріг

Найсильніша і корисна риса характеру прекрасних Козерогів для 2020 року – далекоглядність. Потрібно дивитися не на один, а на два кроки вперед і не боятися слідувати за здоровим глуздом, прислухатися до своєї мудрості, багатого життєвого досвіду. На шляху Козерогів на початку і в кінці року можуть зустрічатися неприємні і складні люди, після спілкування з якими може відчуватися порожнеча. Відновити енергію і сили після такого спілкування допоможе зміна обстановки.

Читайте також: Гороскоп кохання на 2020 рік: Когось чекає нова доленосна зустріч, когось весілля, а когось і розлучення

Жінка-Водолій

Водоліям буде часто везти в 2020 році, але білі смуги часом перетворюються в чорні. Астрологи зазначають, що проблемних періодів у цих жінок може бути чимало, але вони будуть швидко закінчуватися. Щоб вони були ще коротше, експерти рекомендують якомога більше перебувати в гарному настрої, не налаштовувати проти себе оточуючих і не ризикувати зайвий раз даремно.

Жінка-Риби

Рибам астрологи радять частіше покладатися на себе. Поради екстрасенсів допоможуть розібратися в людях і зрозуміти, у кого яка аура та енергетика. Також на початку року Рибам краще не вирушати в далекі подорожі і відрядження без плану дій. Спонтанна зміна обстановки поки несе в собі ризики, але до початку весни ситуація зміниться на протилежну. У другій половині року потрібно зосередитися на роботі. У 2020 році цим жінкам не варто кидати розпочаті справи і змінювати плани в останній момент.