fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп з 13 по 19 січня: тиждень принесе нові стосунки, а комусь перспективи в роботі

Зовсім недавно настав Новий рік, але вже починають з’являтися перші складності. Говорити про кардинальні зміни поки рано, а тим більше рано форсувати події за власним бажанням. На цьому тижні астрологи радять посилювати енергетику і неспішно входити в звичний ритм життя.

Однак не варто занадто розслаблятися. За роботу все-таки доведеться взятися, причому грунтовно і, що важливо, на тверезу голову: період позначений загостренням таємних бажань, ілюзій і фатальних випадків. Джерело

Жінок-Овен

Середина січня обернеться для представниць Овнів суєтою і дрібними побутовими проблемами. Але не варто обтяжувати ситуацію і драматизувати події: за тиждень доведеться вирішити кілька заплутаних ситуацій, але вже до вихідних повислі справи можуть завершитися, причому на користь Овнів.

Вони з легкістю досягнутий своїх цілей за рахунок наполегливості. Астрологи повідомляють, що цей факт може розчарувати, адже навіть найскладніші, на перший погляд, випробування виявляться повсякденними складнощами.

Жінка-Телець

Для жінок-Тельців наступний тиждень може стати досить неспокійним періодом, пов’язаним з несподіваними потрясіннями і змінами в тих сферах, в яких до цього все було благополучно. Однак будь-які проблеми підуть на користь, оскільки висвітлять слабкі сторони і вкажуть на перспективні напрямки особистісного росту.

Так, Тельці зіткнуться з невеликими перешкодами, але пасувати точно не варто – особисте щастя і раніше залишається в їх власних руках.

Жінка-Близнюки

Близнюків чекає тиждень відкриттів і осяянь. За 7 днів представниці Знака не раз виявляться на роздоріжжі, доведеться прийняти кілька різких знакових рішень. Важливу роль зіграє минуле, змусивши кардинально змінити ставлення до звичних речей. Астрологи повідомляють, що це не стане для жінок-Близнюків негативним досвідом. Навпаки – зірки обіцяють тільки щастя і здійснення якогось давнього бажання.

У списку першочергових завдань можуть раптом виявитися справи, на які не варто витрачати сили і час. Краще відмовитися від них і не гаяти свою енергетику.

Жінка-Рак

Постноворічний депресія застане жінок-Раків зненацька. Нудьга може стати причиною того, що на цьому тижні виникнуть проблеми з важливими справами і рішеннями. Щоб не зустрічати вихідні в купі обов’язків і звалилися справ, астрологи радять не зволікати моментом і забезпечити собі психологічний комфорт.

Ініціатива і реалізація планів дозволять зібрати плоди з усіх «нив» свого життя, навмисно вийти із зони комфорту і позбутися від чогось звичного, але давно обридлого і токсичного.

Жінка-Лев

Гороскоп для Левів на середину січня сприятливий. Але астрологи радять пам’ятати про обережність: на цьому тижні великий ризик перевтоми, і тоді починання застопоряться, а це призведе до простою. Небесні світила застерігають жінок-Левів від трудоголізму, полону ілюзій і поспішних рішень. Перспективні можливості розгортаються в духовній сфері. Тут можливі відкриття, пов’язані з усвідомленням свого «Я» і свого місця в житті.

Жінка-Діва

На цьому тижні зірки доручать Дівам щось важливе, складне і дуже відповідальне. Цілком ймовірно, що це змусить похвилюватися. Однак астрологи переконані, що представниці Знака відмінно впораються з цим випробуванням, що в підсумку призведе до вирішення суперечливого питання.

Креативний підхід до справи обов’язково стане в нагоді Дівам, причому в найнесподіваніших обставинах. І вже в кінці тижня вони отримають відмінний результат того, де було вкладено багато сил, часу й інших ресурсів.

Жінка-Терези

Для Терезів середина січня виявиться періодом нових починань і активного творення. Їм випаде шанс започаткувати щось важливе, тому, що не тільки буде їх годувати протягом наступного року, а й сприятиме позитивним метаморфозам особистості.

За словами астрологів, настає максимально вдалий час для освоєння нових навичок і знань. Головна умова успіху – наявність інтересу в обраній справі. Втілюючи в життя плани, не можна дозволяти сумнівам і байдужості руйнувати наміри. Невпевненість в собі або тимчасова бездіяльність здатні серйозно нашкодити.

Жінка-Скорпіон

Тиждень для представниць Скорпіона буде супроводжуватися натхненням. Жінки цього Знака будуть перебувати в очікуванні важливих і приємних змін. Можливо, попереду їх чекають нові починання, успішне завершення справи або нові перспективи.

Так чи інакше, зараз дуже велика ймовірність, що в якійсь із сфер Скорпіони знайдуть своє справжнє призначення, відкриють для себе приголомшливі можливості, освоять сферу, в якій чекає продуктивна самореалізація. Очікується і щось таке, що подарує радість від зустрічі з прекрасним.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям на цьому тижні буде легко в тих сферах, в яких в минулому році виникали труднощі. Зірки пропонують їм зануритися в незнайомий світ, знайти нове захоплення або освоїти додатковий навик. Але щоб скористатися вдалими можливостями, астрологи радять Стрільцям не упускати знаки згори.

Часом доля сама підказує, якою дорогою йти. Цілком можливо, що саме в середині січня представницям цього Знака вдасться зустріти зміни там, де тривалий час стоїть несприятливий штиль.

Жінка-Козеріг

Козероги, вчасно підлаштувавшись під обставини, знайдуть щось важливе, а також отримають винагороду, на яку розраховували. Цікаві зміни чекають в діловій сфері. Правда, для того, щоб вони були максимально перспективними, доведеться прийняти правила гри, розібратися з рутиною і не виступати проти чужої думки.

Тоді всі затяжні справи увінчаються успіхом, а в особистому житті настануть приємні новорічні зміни. Головне – зберігати спокій духу і бути терпимими до людей: міцні взаємини зараз набагато важливіше принципів.

Жінка-Водолій

Для представниць Водолія тиждень може виявитися складним через перешкоди в досягненні якихось цілей. Всесвіт попереджає: в ділові і приватні наміри і потреби будуть розходитися з реальними можливостями, та й міжособистісне спілкування з 13 по 19 січня не раз стане причиною негативних емоцій.

Читайте також: Повний Місяць 10 січня буде особливим: що можна і що не можна робити

Щось з минулого почне постійно нагадувати про себе. За словами астрологів, зараз саме час розібратися з цим: завершити старі справи і відкрити шлях новим енергіям.

Жінка-Риби

Жінки-Риби з ентузіазмом візьмуться за реалізацію якоїсь ініціативи, але запал може не витримати випробування часом. Втім, те, що відбувається зараз може багато чому навчити і допомогти досягти внутрішньої гармонії. За прогнозом, Риби зможуть до кінця розібратися, хто з оточуючих їм друг, а хто просто удавальник, який використовує їх заради досягнення своїх цілей. Представниці Знака можуть перестати терпіти якісь незручності і піти на свідомі жеpтви, щоб позбутися від того, що заважає, дратує і не дає знайти рівновагу.

You cannot copy content of this page