Жінок цих знаків Зодіаку зовсім не цікавлять багаті чоловіки. І такі бувають

Є і ті, кому не важливо, скільки грошей у партнера, головне, щоб почуття були, а інше — дрібниця.

Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку народжуються такі жінки. Джерело

Близнюки

Цим жінкам все одно, скільки грошей заробляє їх обранець. Не тому, що вони можуть жити на середньостатистичну заробітну плату і задовольнятися малим — це зовсім не про них. Вони люблять розкіш, багатство, славу, але, коли всього цього вони добилися власним розумом.

Для них дуже важливий саморозвиток, просування по кар’єрних сходах, а головне — Близнюки прагнуть до повної незалежності. Ці дамочки не вірять у вічне кохання, тому не хочуть після розлучення залишитися ніким. При цьому чоловік їм потрібен тільки для натхнення і розслаблення, а все інше вони можуть зробити і самі.

Терези

Терези вважають, що кожного чоловіка можна зробити багатим, головне — проявити мудрість і терпіння, чого у них предостатньо. Крім того, представницям цього знаку Зодіаку дуже складно жити з нелюбимим чоловіком, і навпаки. Напевно, з цієї причини вони дуже часто подають на розлучення.

Що стосується грошей: попри те, що вони естети, Терези задовольняються малим і вміють грамотно розпоряджатися грошима — живуть за коштами. Серце Терезів завжди оповите духом відчайдушного романтизму, вони щиро прагнуть допомогти коханому досягти найбільших висот, навіть якщо до знайомства той був ніким.

Рак

Раки з тих жінок, які чоловіка сприймають як наставника, друга і компаньйона. Їм важливо, щоб у чоловіка були благородні якості і манери. Тому, коли вони знаходять той самий ідеал, хоч і з малими похибками, то занурюються у ці почуття, немов у вир з головою. Багато представниць цього знака Зодіаку одержимі кар’єрою і успіхом, а також самостійністю.

Тому твердження про те, що багато Раків домосідки, домогосподарки і утриманки — не більш ніж міф. Жінки-Раки прагнуть до власного благополуччя, вони хочуть, щоб про них пам’ятали, їх любили і поважали.

Крім того, потяг до незалежності у них настільки великий, що з заміжжям вони можуть тягнути і до 50-60 років. Іноді Ракам складно змиритися з тим, що чоловік заробляє більше, ніж вони.

Читайте також: Ці 3 знака Зодіаку по-особливому оберігають вищі сили: Про деяких кажуть, що вони «Народжені в сорочці.» Але ці знаки зодіаку народжені в кольчузі

Козеріг

Для жінок-Козерогів дуже важливий матеріальний достаток, але просити в чоловіка для них — верх принижень. Вони вважають, що у відносинах кожна людина — самостійна особистість, у якої є своє життя, інтереси і захоплення, іноді все це переплітається. Ці дами переконані, що чоловік повинен забезпечувати сім’ю, але це не говорить про те, що жінка може сидіти вдома і займатися побутом.

Ідеальний варіант — коли кожен з партнерів кладе в загальну скарбницю на життя однакову суму грошей, а все інше залишає на руках. Однак, якщо Козероги закохаються в чоловіка з порожніми кишенями, то не дуже засмутяться. Вони намагаються змінити своїх обранців і більше відіграють роль наставника, який може показати шлях успіху і великих грошей для коханого чоловіка. Якщо ви готові бути в ролі учня, то вам підійдуть дівчата-Козероги.