fbpx

Жінці здалося, що її чоловік поводиться якось дивно і вона таки не помилилась

Вся різниця між чоловіками і жінками в одній історії.

Щоденник дружини:

Сьогодні я стала помічати, що мій чоловік поводиться дуже дивно. Мені здається, що я йому байдужа. Наприклад, ми вирішили ввечері сходити у наш улюблений ресторанчик. Я затрималася з подружками в магазині і тому трошки запізнилася. Я вже приготувалася до того, що чоловік почне злитися і лаяти мене, але він, на мій превеликий подив, не сказав ні слова. Розмова у нас не клеїлась, я намагалася знайти цікаві теми, але чоловік все одно залишався небагатослівним.

Тоді я прямо запитала у нього, що сталося. Він відповів, що все добре. Але він цілий день вів себе дивно, тому я почала думати, що в чомусь завинила перед ним. На моє запитання чоловік ще раз сказав, що все гаразд, і попросив мене не переживати через дрібниці. Коли ми їхали додому, я сказала, що люблю його. Але він тільки чемно посміхнувся і знову про щось задумався. Невже було так важко сказати: «Я тебе теж».

Під кінець дня я на всі 100% переконалася в тому, що його думки витають десь дуже далеко. Здається, я йому вже не цікава. Він весь вечір мовчки просидів біля телевізора. Напевно, я втратила коханого чоловіка. Не витримавши такої напруженої атмосфери, я пішла спати сама.

Читайте також: “Я це був, – сказав випадковий попутник ледь чутно, – це я згвaлтyвaв тебе. Пробач. Як хоч доньку звати?”

Хвилин через 20 він теж ліг. Але так нічого і не сказав мені. Коли він почав сопіти уві сні, з моїх очей полилися сльози. Навіть не уявляю, що тепер робити. Невже він справді весь час думає про іншу жінку? Як довго я цього не помічала?

Щоденник чоловіка:

Щось мотоцикл не заводиться. Уже все перевірив. Замучився.

Джерело.

You cannot copy content of this page