Жили ми з чоловіком душа в душу. Але була одна невелика проблема – ім’я їй – Галина Павлівна, це моя свекруха. Ось саме з нею у мене не склалися стосунки з нашого першого знайомства. Вона намагалася мене постійно присоромити перед чоловіком, а бувало і принизити

З чоловіком я познайомилася через спільних друзів. Стосунки у нас дуже швидко закрутилися, закохалися одне в одного і ось я не встигла обернутися, як він покликав мене заміж. Я природно погодилася.

Почали жити разом. У мене була своя квартира, яку подарували батьки на 25 років. Чоловік спочатку соромився сильно через те, що буде жити у мене, говорив що йому не зручно перед моїми батьками, мовляв я такий сякий без свого кутка за душею і прилип до дружини.

Але я йому говорила що це все дрібниці, в будь-якому випадку треба працювати разом і заробляти на нову квартиру, щоб розширюватися.

Жили ми з чоловіком душа в душу. Але була одна невелика проблема – ім’я їй – Галина Павлівна, це моя свекруха. Ось саме з нею у мене не склалися стосунки з нашого першого знайомства. Вона намагалася мене постійно присоромити перед чоловіком, а бувало і принизити. Коли вона приходила до нас додому, то починала говорити що я погана господиня і т.д.

«Ну Лєнка ти даєш, підлогу вже рік в квартирі не мила? Та вже господиня попалася мені в невістки .. нікудишня .. А це що у вас? Дивись підлога чорна яка .. нероба»

«І шо ти приготувала? Посоромилася б таке взагалі на стіл ставити! Іди в унітаз вилий це, я тебе навчу нормальний суп готувати» І ось так було постійно, хоча готувала я смачно, чоловікові подобалося і порядок в будинку завжди підтримувала. Абсолютно не розумію заради чого вона таке говорила. Але це ще добре.

Одного разу прийшовши до нас додому вона заявляє:

«Лєнка, а коли ти вже свою квартиру на мого сина перепишеш? Чоловік в будинок повинен бути господарем у всьому. А то це так не правильно виходить» – каже з усмішкою свекруха.

Я їй спробувала пояснити, що квартира взагалі оформлена на моїх батьків, а не на мене, але вона мене навіть не слухала, продовжувала далі гнути свою лінію, стверджуючи, що чоловік головніше жінки в родині.

Тут моєму терпінню прийшов кінець, я втомилася вислухати її нахабне і хамське ставлення до себе, встала з-за столу і з криком показала їй дорогу до виходу. Вона вилупила очі і встала в позу, почала теж кричати на мене.

Я взяла її під руку і відтягла до порогу. Чоловік сидів з відвислою щелепою і спостерігав за всім, що відбувається. Свекруха пішла, продовжуючи крити мене лайкою на весь під’їзд. Тепер ми живемо спокійно.