fbpx
Життя

Жили вони в орендованій квартирі, збирали на іпотеку. Її гроші витрачали, а його зарплату відкладали. Вже майже початковий внесок зібрали, і тут приходить її чоловік додому з роботи і заявляє: “Ти мені зраджувала, я з тобою розлучаюся”

Одна знайома на вихідних розповіла мені історію про свою сестру, яка розлучилася з чоловіком кілька років тому. Точніше кажучи, це він з нею розлучився, причому не найкращим чином.

Жили вони душа в душу приблизно рік. Ну це зі слів моєї знайомої душа в душу, а як воно там насправді в чужій сім’ї відбувається, ніхто і не дізнається напевно. Джерело

Загалом, жили в орендованій квартирі, збирали на іпотеку. Її гроші витрачали, а його зарплату відкладали. Вже майже початковий внесок зібрали, і тут якось зовсім несподівано приходить її чоловік додому з роботи і заявляє їй: “Ти мені зраджувала, я з тобою розлучаюся”. Ось так, без питань, без сумнівів він звинуватив її в зраді, якої, до речі, і не було зовсім.

Дівчина, звичайно, кинулася виправдовуватися, розпитувати його, чому він так вирішив, хто йому таке наплів, але чоловік чути нічого не хотів, вимагав розлучення. У дівчини просто хаос в голові, нерозуміння, депресія. За що?! Чому?! Але в підсумку розлучилися, звичайно. Від стресу вона довго відходила, але через півроку оклигала.

В процесі розлучення з’ясувалося, що її колишній благовірний просто шукав привід, щоб з нею розлучитися. Мабуть, він зрозумів, що його дружина не та, з ким хотілося б прожити все життя і наживати спільне майно. Але і ділитися грошима теж не хотів, тому заздалегідь зняв готівку зі своєї картки і віддав всі гроші, накопичені за час сімейного життя, своїй матері. І тільки потім оголосив про своє бажання розлучитися.

Читайте також: Увечері зателефонував Володимир. «Через тебе мати захворіла. Піднявся тиск. А дитина – твоя проблема. Утім, звідки знати, що вона моя? Врешті, я скоро одружуся з Наталею», – сказав, як відрізав

На момент розлучення на його рахунку було якихось 3 тисячі гривень, які він залишив “про людське око”. Про решту грошей сказав, що дав їх приятелеві в борг на бізнес, а приятель “прогорів” і грошей тепер немає. Нічого не візьмеш.

Весь цей час, поки вони розлучалися, свекруха, мабуть, просто тримала ці гроші у себе, щоб ніхто не знайшов кінців. Тому що гроші так і канули в небуття.

Ось такі бувають історії. А ще кажуть, що жінки меркантильні. Серед чоловіків, на жаль, теж чимало жаднюг і розважливих негідників.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page