Зірки обіцяють бурхливий, але продуктивний тиждень: Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 жовтня

Меркурій і Венера перебувають в Скорпіоні, а в середині тижня до них додасться Сонце, що почне схиляти в бік нудьги і депpeсивних думок. Буде дуже важко керувати емоціями і підтримувати гарний настрій.

Щоб уникнути різких емоційних стрибків, астрологи радять ставитися до цих подій як до тимчасових труднощів. Незайвим буде скласти список справ і включити туди не тільки рутинні завдання, але і радості на кожен день. Джерело

Жінка-Овен

На цьому тижні Овнів може збентежити знижена мотивація і повільний розвиток подій: Сонце переходить в Скорпіона. Але не варто поспішати з висновками і діями: час дається на обдумування і на те, щоб прийняти відповідальне і зважене рішення. Тому астрологи радять стримувати свої бажання і почекати з активністю: вдалий час настане пізніше. А поки найкраще розслабитися і розібратися зі своїми цілями.

Жінка-Телець

Гороскоп прогнозує вир подій на життєвому шляху Тельців. Обережність на цьому тижні – найкраща стратегія. Особливої уваги зажадають кар’єра і грошові питання. Меркурій у Скорпіоні, а значить, саме час зрозуміти, чого ви хочете досягти. Якщо жінки-Тельці за ці сім днів точно визначаться з метою і стратегією її досягнення, то планета-покровитель дасть починанням зелене світло. Головне – не забувати про пильність і не відволікатися на критику оточуючих.

Жінка-Близнюки

Астрологи радять жінкам-Близнюкам прислухатися до голосу інтуїції: вона зараз буде на піку завдяки підтримці Венери. При бажанні можна буде навіть читати думки оточуючих. Цим варто скористатися з розумом: шосте чуття може не раз виручити. Експерти рекомендують приділити увагу снам, передчуттям, зустрічам і довіриться відчуттям. Тільки не варто захоплюватися і шукати знаки долі там, де їх немає.

Жінка-Рак

Середина осені – непростий час, особливо коли активність Місяця йде на спад. Цілком можливо, що захочеться відкласти всі справи на потім і залишитися вдома, але не варто піддаватися осінній хандрі.

Повільний плин подій, зниження активності і дратівливі дрібниці – нагадування про те, що прийшов час приділити увагу саморозвитку. На цьому тижні жінок-Раків чекає успіх в цій сфері і, ймовірно, вихід на новий рубіж. Тому постарайтеся швидше розібратися з робочими обов’язками, щоб звільнити час на себе.

Жінка-Лев

Сонце переходить в руйнівний градус Скорпіона, тому для Левів у астрологів одна рекомендація: сконцентруватися на головній меті і чітко слідувати плану, щоб досягти бажаного. Зараз багато Левиць будуть схильні до раптової зміни своїх рішень, але подібна імпульсивність може збити з наміченого шляху.

Але ж на цьому тижні настає вирішальний час: очікується перемога в справі, яка давно не дає спокою. Щоб точно виявитися переможницею, контролюйте свої емоції і пориви.

Жінка-Діва

Інтелектуальні можливості представниць Знака Діви будуть рости на цьому тижні завдяки сильній підтримці Меркурія. А значить, будуть всі ресурси для запобігання проблем і неприємних ситуацій. Розум зараз почне диктувати вірні рішення, головне – прислухатися до нього. Поменше стpахів, стиснений і скепсису, і тоді плани будуть реалізовані, а Діви отримають те, що вигідно для них, від партнерів і оточуючих людей.

Жінка-Терези

Терезам може сплутати карти Венера в Скорпіоні, а точніше, емоції, які спровокує планета. У той же час жінок цього Знака чекає тиждень, що вимагає стриманості і холоднокpoвності. Демонстрація цих якостей забезпечить хороший результат. Правда, в суєті і рутині з’явиться ризик забути про власні потреби.

Астрологи радять запобігти цей сценарій і приділити час собі. Релаксація на вихідних допоможе залишитися в строю: духовні практики, шопінг, творчість, перегляд комедій – все, що забажає душа для заспокоєння і рівноваги.

Жінка-Скорпіон

Настає час Скорпіонів, і саме зараз їм належить пожинати плоди своєї праці і отримувати подарунки. Тиждень підходить для прояву цілеспрямованості та наполегливості. Сонце, Венера і Меркурій на стороні Скорпіонів, тому не варто боятися тримати все в своїх руках: досягти бажаного результату буде простіше, ніж зазвичай. Залишилося лише повірити в себе і зробити перший крок в невідомість, а далі все налагодиться саме собою.

Жінка-Стрілець

Щотижневий гороскоп радить жінкам-Стрільцям не драматизувати. Перехід Сонця в Знак Скорпіона вказує, що зараз їм захочеться пожаліти себе. Через це будуть прийматися неправильні рішення, вчинки стануть нелогічними, а відносини з оточуючими зіпсуються. Астрологи рекомендують перечекати складний момент і перенести важливі справи і доленосні рішення на більш сприятливий час, інакше ріг достатку проллється над кимось іншим.

Жінка-Козеріг

Марс у Терезах схиляє до послідовності і дипломатії. Якщо жінки-Козероги будуть тримати в голові, що необов’язково переступати через себе і виходити за рамки, то старання окупляться, а старанність не залишиться непоміченим. Однак успіх часом приходить не з того боку, з якою його чекають. Тому варто бути уважнішими і стежити за підказками Всесвіту, щоб не упустити можливості, які прийдуть зовсім несподіваним шляхом.

Читайте також: Ось що потрібно сказати чоловіку, щоб він був біля ваших ніг. Весь секрет у знаку Зодіаку

Жінка-Водолій

Гороскоп на тиждень пропонує не відмовлятися від допомоги, яку можуть надати Венера і Меркурій. Може бути, пора розширити кругозір, поліпшити професійні якості або попрацювати з самооцінкою ? Екватор осені – найкращий час для того, щоб навчитися чомусь новому. Астрологи радять Водоліям зупинитися і проаналізувати свої бажання, а тільки після цього приступати до втілення планів, інакше можна нашкодити самій собі.

Жінка-Риби

Венера в Скорпіоні підказує Рибам: зараз найрозумніше плисти за течією. Головне – пам’ятати, що повороти бувають дуже різкими і непередбачуваними. Краще не сидіти склавши руки, а збирати сили і працювати над енергетикою, частіше фокусуючись на хорошому. Чим більше будуть очікування, тим очевидніше можливість розчаруватися. Щоб убезпечити себе, досить позбутися зайвих надій. Зараз такий тиждень, коли варто самостійно зруйнувати ілюзії і повітряні замки.