Зірки обіцяють оптимістичний день і приємні зустрічі: гороскоп на 3 січня

Овен

Сьогодні в Овнах прокидається «внутрішній романтик». Зростає віра в успіх любові, авантюри, подорожі, закордонного проекту. Але свободі маневру заважає комплекс вимушених обмежень (особливо, якщо ви кар’єрист або претендуєте на статус у певній системі — в цьому випадку, зараз вам куди важливіше слідувати стандартам і не сперечатися зі старшими за званням). Якщо вас манять обидва шляхи, варто пошукати компроміс. Джерело

Телець

Сьогодні Тельцям непогано вдається вирішувати нестандартні завдання. Можливі оригінальні знахідки і несподівані успіхи там, де ви думали зустріти лише труднощі і перешкоди. Можливо, в цьому вам допоможе ваш новий імідж. Однак у найважливіших справах зараз найімовірніше тимчасові невдачі, відмови і відстрочки. Зірки радять не робити з цієї обставини драму і поки займатися лише тим, що виходить.

Близнюки

Сьогодні у Близнюків є підстава для оптимізму. Можливо, активізується хтось із приємних вам людей, далеких друзів, зробить хід партнер, виникнуть ділові або романтичні плани. Але позитивні моменти — не привід послабити контроль і скасувати запобіжні заходи. Навпаки, зірки радять вам бути реалістом, окреслити межі можливого на майбутнє, перестрахуватися у життєво важливих питаннях.

Рак

Сьогодні у Раків зв’язані руки. Щоб послабити вузол, можна вдатися до неформального ходу поза протоколу або звичного шаблону. Наприклад, запропонувати зацікавленим людям оригінальну ідею, залучити до справи друзів, зробити сюрприз. Але в головному доведеться триматися стандартів, традицій або закону. Краще поки погодитися з умовами, виставленими начальством або більш сильним партнером.

Лев

Левам не варто сумувати, зіткнувшись з тією чи іншою перешкодою. Наприклад, з перевіркою або затримкою. Навіть у незнайомих краях і в складній ситуації знайдеться людина, яка вам симпатизує. Можливо, друг по нещастю або співвітчизник. Допомога може прийти і від партнера. Вирішити проблему раз і назавжди вам поки не вдасться, зате спостерігається джерело натхнення, дружній союз або новий роман.

Діва

У Дів може з’явитись новий фронт робіт в їх будинку або тимчасовому житлі. Додати суєти може ремонт, підготовка до подорожі, переїзд або оновлення — наприклад, придбання вихованця або машини. Можливі додаткові клопоти, якщо ви розширюєте свій особистий проект або ведете сімейний бізнес. У такій обстановці дуже захоплюючі короткі експерименти, але ризиковане починання на постійній основі.

Терези

Сьогодні Терезам варто заздалегідь усвідомити собі межі можливого в діалозі. Співрозмовник буде дружній в одних питаннях, але непоступливий в інших. Ймовірно, «лінія розлому» буде давньою і добре знайомою. Не варто посилювати старі розбіжності: з-за цього може стати гірше атмосфера в вашому домі чи відносинах. Найбільш спірних тем краще взагалі не торкатися і запросити в якості посередника спільного друга.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони несподівано досягнуть успіху в справах, успіх у яких ним не був гарантований. Також, можливі перші удачі в новому напрямку — наприклад, освоєнні інших інструментів і технологій, заводі і дресуванні тварин. Однак не все, що приносить вам швидкий ефект зараз, обіцяє «стабільний політ» в перспективі. Краще використовувати можливості моменту для навчання, а не для важливих справ.

Стрілець

Стрільцям небеса дарують нову енергію. Багато Стрільців на цій хвилі будуть не проти взятися за два-три напрями відразу. Однак особистого ентузіазму буде мало, якщо він не підкріплений матеріальною базою. Варто перевірити, наскільки ви в змозі її забезпечити собі і тим, хто від вас залежить. Ресурсів вистачить, якщо ви заново і тверезо розставляєте пріоритети, але в чомусь вам все ж доведеться обмежити себе.

Козеріг

Для Козерогів день може бути пов’язаний з негативними емоціями, для яких не завжди є підстави. Можливо, справа у високій планці домагань: все, що не схоже на успіх, буде здаватися вам провалом. Нейтральні події можуть трактуватися в поганому ключі. На цій хвилі важливо не посваритися з потрібними людьми, не відсторонитися від близьких і не втратити віру в себе. Вже завтра ви подивитеся на справу інакше.

Читайте також: Імена безшлюбності: 5 жіночих імен, які прирікають своїх власниць на самотність

Водолій

Сьогодні Водоліям хочеться гармонії, але їй щось заважає. Якщо ви вже мали негативний досвід на тему, за вашою зовнішньою чарівністю і дружністю сховаються страх і невпевненість. Можливо, спрацює ваш внутрішній цензор, нагадає про себе налякана «внутрішня дитина» або авторитарний «внутрішній дорослий». З тими, кому ви хочете сподобатися, не варто залишатися наодинці або в несприятливій обстановці.

Риби

Рибам сьогодні не варто захоплюватися покупками і фінансовими операціями, формуванням бюджету або кейса інвестицій. Можливе розчарування, збиток, негативний результат експертизи. Придбання можуть бути неякісними або непотрібними, угоди невигідними. Краще відкласти важливе рішення: дрібний приємний сюрприз не компенсує велику невдачу. Небезпечно орієнтуватися на чужі позитивні відгуки.