Зізнання недолюбленної: “успішна, красива, при грошах, але жіноче щастя проходить повз”

Ольга будує блискучу кар’єру, але не в змозі влаштувати особисте життя. Що стало на заваді?

Жінка була настільки захоплена самовдосконаленням, що спочатку на особистий фронт забивала. У неї не було часу просиджувати з чоловіками в ресторанах (там проходили зазвичай ділові зустрічі), не було бажання гуляти з ними по парках і садах. Життя йшло за розкладом, як швейцарський поїзд. Ніяких стосунків, ніякого кохання.

На першому місці – робота, якій Ольга присвячувала весь вільний час. Кожен день продуктивний. Наради, зустрічі, спортзал, короткі перерви на обід. У підсумку, вона досягла, чого хотіла – стала фінансовим директором великого заводу. А що з простим жіночим щастям? Поки нічого. Приходить тепер в порожню квартиру і думає, що їй чогось не вистачає. Бракує чоловічої ласки, турботи, спільних дітей і спільних вечерь.

цитую:

“Я не шукала поверхневого флірту і просто ceкcу, а любов мені шукати було ніколи. Я робила кар’єру майже 10 років. За цей час, звичайно, траплялися чоловіки (двоє), але обидва звинувачували мене в домінуванні. “Тобі тільки начальником бути! ” – крикнув мені останній при розставанні. Стосунки взагалі тривали недовго, і поступово з’ясовувалося, що ці чоловіки явно слабкіше мене, мені ставало не те щоб нудно, а якось неприємно, починала обтяжувати їх присутність, їх увагу, їх вічна податливість. А потім я зовсім перестала зав’язувати романи.

Зараз в мені щось перевернулося, дико хочеться, щоб поруч була близька, кохана людина. Я хотіла б сім’ю. Мені хочеться дітей. Саме кілька. Я – єдина дитина і все дитинство провела в самоті. Тому хочеться, щоб мої діти пережили зовсім інший досвід – спілкувалися, грали, любили один одного. Але поки залишається тільки мріяти.”

Читайте також: “Я стара шкапа, мені наpoджувати пізно і взагалі – 40 років – ще не кiнeць свiту, але звідси його вже видно”

Ця історія ще раз доводить, що одне іншого замінити не може. Кар’єра не замінить сім’ю, а навіть коханий чоловік і діти – кар’єру. Але що робити, якщо поєднувати не завжди виходить? Або просто жінка не вміє.

А вам коли-небудь доводилося стояти перед вибором: сім’я чи кар’єра? Що, на ваш погляд, важливіше?

Джерело.