Знаки Зодіаку, які домінують у стосунках. Вони завжди головні

Сучасні тенденції диктують повну рівність чоловіків і жінок у стосунках, але це зовсім не так. У будь-якому випадку, завжди хтось сильніший у психологічному, матеріальному та фізичному плані.

Астрологи вважають: є представники зодіакальних знаків, які практично завжди є головними домінантами у відносинах незалежно від статі. Джерело

Овни

Овни завжди прагнуть до влади. Їм важливо, щоб все, що відбувається у відносинах, залежало від них. Всі вчинки, думки і дії партнера повинні бути погоджені з ними, інакше вибухне скандал вселенського масштабу. Тим більше Овнами править егоїзм, тому вони звикли жити тільки так, як зручно їм, і якщо людина справді полюбить представника цього знака Зодіаку, то поступки з боку обранця увійдуть у нього у звичку.

Тельці

У більшості випадків Тельці виступають за рівноправність у стосунках, але при цьому переконані, що головну роль грає той, хто багато заробляє, веде господарство і на кому тримається добробут всієї родини. І, як правило, цією людиною стає представник цього знака Зодіаку. Тельці прагнуть бути у всьому кращими і незамінними, вони вважають себе у всьому правими, а суперечки з ними можуть мати небезпечний результат.

І якщо у відносинах є любов, то партнер просто мириться з характером Тельців, приймаючи всі його вчинки та дії як щось нормальне і починає вірити в рівноправні відносини. При цьому все списується на мудрість або твердолобість Тельців, тому йти наперекір просто немає бажання, щоб не руйнувати гармонію.

Але ось дивовижний факт, якщо відносини Тельців будуть будуватися з Овнами, то саме Овен здобуде перемогу, оскільки вони в рази сильніше в психологічному плані. При цьому з іншими знаками Тельці не дадуть спуску і будуть наполягати на своєму до тих пір, поки не досягнуть мети.

Скорпіони

Представники цього знака Зодіаку дуже хитрі натури, вони чинять в залежності від ситуації. Попри сильний, владний, жорсткий характер, у відносинах Скорпіони не гнуть свою лінію через всі перепони. Більше того, вони погодяться з вами, скажуть, що саме ви маєте рацію, а вони дурні. І поки партнер буде віддаватися радості від своєї ілюзорної перемоги, Скорпіон зробить так, як хоче.

Не варто забувати, що вони холоднокровні і розважливі маніпулятори, тому вступаючи з ними в стосунки треба розуміти і усвідомлювати — життя з цим знаком проходить за їх планом.

Терези

Не повірите, але дуже часто м’які Терези домінують у відносинах. Терези користуються хитрістю, тому їм не треба вдаватися до тиску на кохану людину, щоб домогтися свого. Вони не борються за першість, але є першими.

Читайте також: Найбільш егоїстичні і самозакохані знаки Зодіаку. Вони думають тільки про себе

З боку ніколи і не скажеш, що Терези заправляють відносинами, вони поступливі, неконфліктні і завжди з усім погоджуються. При цьому будучи наодинці з партнером, вони змусять його зробити так, як буде зручно і правильно, а сам об’єкт зітхання буде думати, що це його заслуга.

Астрологи упевнені, що насправді для партнера Терезів буде краще, якщо він дозволить цьому знаку керувати, оскільки вони рідко помиляються і дійсно знають, як буде краще.