Знаки Зодіаку, які найзапекліші вороги один для одного

Кожен знак зодіаку має ті риси характеру і специфічні особливості, які завжди входять в протиріччя з конфліктним знаком-антагоністом. Астролог розглянув карти зірок і зв’язок їх планет, які призвели до непростих відносин.

Овен

Вогняна натура Овна вважається найбільш безкомпромісною у всьому гороскопі, адже за цей знак відповідає Марс — емоційна і владна планета, яка дарує своїм представникам силу волі та залізну жагу до перемог.

За статистикою найбільш ворожі відносини у Овнів найчастіше складаються з представниками знаків Тельця, Терезів і Стрільця. У першому і другому випадках Марс входить в опозиційні відносини з управителем Тільця і Терезів — Венерою, яка дратує і потай захоплює Марс вмінням добиватися своїх цілей легко і невимушено. Один з яскравих прикладів протистояння — Вікторія Бекхем (Овен) і Наомі Кемпбелл (Тілець).

Зірки посварилися десятки років тому, коли супермодель дозволила собі критику на адресу зовнішності дружини Девіда Бекхем. До речі, давній конфлікт Джорджа Клуні (Телець) з Расселом Кроу (Овен) також підтверджує цю теорію.

Телець

Естетичні натури Тельців прагнуть до комфорту у всіх сферах свого життя, адже головне для них — отримувати від нього насолоду і мінімізувати будь-який дискомфорт. Ставна натура цих знаків часто входить в резонанс зі Скорпіонами, які можуть дратувати підопічних Венери своєю легковажністю і схильністю до фаталізму. Яскравий приклад — відносини Джорджа Клуні і Леонардо Ді Капріо.

Подейкують, що ворожнеча двох зірок триває протягом декількох років і почалася в той момент, коли Ді Капріо (Скорпіон) вирішив «повалити» Клуні з негласної позиції «Короля Голлівуду» і зайняти його місце.

Близнюки

Товариські інтелектуали Близнюки завжди притягують до себе увагу, адже за них відповідає Меркурій — планета комунікації і нових знань. З цими людьми завжди є про що поговорити, адже вони є буквально джерелом знань. Але часом Близнюки можуть здаватися зарозумілими, тому що часто покладаються на силу свого розуму і талантів, якими і правда не обділені.

Саме це часто зачіпає чутливих Скорпіонів, що приводить до затяжних конфліктів і образ. До речі, саме з цієї причини виникла сварка між Ніколь Кідман (Близнюки) і Джулією Робертс (Скорпіон). Рудоволосі актриси не спілкуються багато років, ще зі зйомок у фільмі «Таємниця в їх очах», на яких Ніколь здалася Джулії пихатою і зарозумілою дівою. Австралійська зірка постійно спізнювалася на зйомки, не дотримувалася сценарію і роздавала поради всій знімальній групі.

Рак

Знак водної стихії знаходиться під управлінням Місяця, який наділяє представників цього знака чутливістю, прихильністю до родини і сильною інтуїцією. Незважаючи на те, що Раки вважаються чутливими психологами, вони часто відрізняються сильною вразливістю, яка призводить до довгих і затяжних конфліктів. Часто саме Діви, зі своєю критичністю та занудством, зачіпають Раків, самі того не бажаючи.

До речі, одне з найвідоміших протистоянь — відносини Бенедикта Камбербетч (Рак) і Мартіна Фрімена (Діва), які кілька разів з’ясовували стосунки під час зйомок «Шерлока» через розбіжності в думках щодо сценарію серіалу. До речі, ще один приклад протистояння цих знаків — сварка Меріл Стріп (Рак) і Карла Лагерфельда (Діва). Модельєр дозволив собі неприємні висловлювання на адресу актриси після того, як вона відмовилася одягати сукні Chanel на «Оскар».

Лев

Представники цього знаку відрізняються великодушністю, даром творення та владним характером. Часто, незважаючи на самовпевнений вигляд, чутлива натура Левів потрапляє під вплив емоцій, які наділяють їх егоцентричністю і гордістю, а також схильністю до внутрішньої самокритики. Астрологічно цей знак часто входить в дисонанс з Овнами, адже обидва сузір’я відносяться до стихії вогню, люблять керувати і не люблять, коли над ними беруть шефство.

Один з найвідоміших і обговорюваних конфліктів — відносини Кім Кеттролл (Лев) і Сари Джесіки Паркер (Овен). Актриса, що зіграла звабливу Саманту Джонс, не готова поступатися славі популярної Паркер. За словами інсайдерів, Кім завжди дратувалася, що гонорари Сари Джесіки значно перевищують її, на її думку, це несправедливо і неправильно.

Діва

Представники цього знака втілюють у собі принципи порядку, перемогу розуму над почуттями і самодисципліну. Дівам часто здається, що вони бачать більше, ніж інші, через свою тягу до деталей і вроджену уважність. За Діву, як і за Близнюків, відповідає Меркурій, тому, не зважаючи на свою схильність до критики, ці люди товариські і відрізняються підвищеним інтелектом.

Варто відзначити, що саме з Овнами у стійких Дів не складаються стосунки, так як вогненні «марсіани» дратують зовні спокійних «меркурійців» своєю схильністю командувати і безапеляційно брати ініціативу в свої руки. Зоряний приклад — відносини актрис серіалу «Пліткарка» Блейк Лайвлі і Лейтон Містер. За словами інсайдерів, на знімальному майданчику спалахнули неабиякі конфлікти, засновані на пошті ревнощів Містер до успіху Блейк.

Терези

Найбільш дипломатичні і добродушні Терези знаходяться під управлінням Венери (як і Телець), яка наділяє своїх підопічних тягою до прекрасного, а ще допомагає цим людям у творчості та мистецтві. Варто відзначити, що завдяки своїй чесності і внутрішній безконфліктності, Ваги знаходять спільну мову практично з усіма знаками.

Але, за статистикою, неприємності в комунікації найчастіше виникають з Овнами — опозиційним знаком Терезів, який знаходиться точно навпаки. Вся справа в протистоянні Венери і Марса, які ділять небо і простір на два табори. Зоряний приклад — стосунки актриси Олени Хіді (Терези) і Джерома Флінна (Овен) (Серсея і Броня).

Колись акторів пов’язували романтичні стосунки, але після сварки вони не змогли знайти компроміс і воліють триматися один від одного подалі. До речі, у контрактах обох акторів зазначено, що всі сцени в серіалі повинні бути поставлені таким чином, щоб Лена Хіді і Джером Флінн не перебували в одному приміщенні.

Скорпіон

Природний магнетизм, стійкість роблять таких людей одними з найпривабливіших в гороскопі. Варто сказати, що Скорпіони як ніхто володіють найсильнішим честолюбством. Вони завжди доводять розпочате до кінця завдяки Плутону — наймістичнішій і найсильнішій планеті, яка вважається астрологічним братом Марса.

Найскладніші стосунки у Скорпіонів найчастіше складаються з представниками їх же знака, через що виникає енергія опору, яка насправді притягує, наче магніт. Одним з найяскравіших прикладів сильного протистояння — відносини Райана Гослінга і Рейчел МакАдамс, за якими спостерігав мало не весь світ. До моменту початку зйомок культового «Щоденника пам’яті» актори встигли кілька разів посваритися, що у своїх інтерв’ю часто розповідає режисер картини Нік Кассаветіс.

«Якось ми зайшли в кімнату з продюсером, вони перебували там і кричали один на одного. Я вийшов і став палити. Інші теж вийшли. Я думаю, Райан поважав Рейчел за стійкість характеру, а вона була рада тому, що може відкрито висловлювати свої емоції. Інша частина фільму теж не була гладкою, але все-таки спокійнішою».

Стрілець

Харизматичні лідери і захоплені ідеєю змінити світ, Стрільці володіють величезним спектром інтересів і практично завжди домагаються своїх цілей. Юпітер, який відповідає за цей знак, дарує їм велику фортуну, широту думки і нестандартність, що дозволяє Стрільцям доводити будь-яку ідею до успіху. Найчастіше розбіжності у цих людей виникають з опозиційним знаком в гороскопі — Близнюками, які знаходяться точно навпроти сузір’я Стрільця.

Найчастіше причина в тому, що Стрільців дратує непохитна самовпевненість «меркурійців», а також їх внутрішня свобода. Стрільці, як представники вогненної квадри знаків, люблять підпорядковувати і керувати, що сприймається ліберальними Близнюками в багнети. Приклад: конфлікт між Каньє Вестом (Близнюки) і яскравою Тейлор Свіфт (Стрільці), який триває вже понад 7 років. Каньє кілька разів дозволяв собі недооцінювати творчість Тейлор, один раз внісши її ім’я в текст своєї пісні, стверджуючи, що саме він зробив її знаменитою.

Читайте також: 4 найскандальніших знака Зодіаку, які потрібно обходити десятою дорогою

Козеріг

Людей, що народилися під знаком Козерога, об’єднує життєва стійкість і терпляче прагнення до хорошого результату у всьому. Цілеспрямованість, відповідальність і бажання досягати свого роблять Козерогів одними з найуспішніших людей, хоча представники цього знака запевняють, що нічого важливішого своєї родини для них немає. До речі, саме тому Козероги не є конфліктними людьми, оскільки не люблять витрачати свій час на сварки.

Тим не менш, часто у них виникають суперечки з непослідовними і безвідповідальними людьми, якими часто виявляються представники повітряних знаків — Водолій, Близнюки і Терези — або занадто емоційні вогненні Овни. Серед зіркових конфліктів відомі непорозуміння між Орландо Блумом (Козеріг) і Джонні Деппом (Близнюки), що знімалися протягом багатьох років в кіносазі «Пірати Карибського моря».

Водолій

Оригінали і революціонери, які перебувають під опікою планети Уран, вважаються справжніми неформалами, що відкривають світові нові горизонти. Водолії завжди залишаються вірними собі, їх відрізняє внутрішнє відчуття свободи, яке вони пропагують немов віру.

До речі, саме ці люди відомі низьким рівнем критичності, що, безумовно, притягає до них велику кількість шанувальників, які готові йти за ними та за їх ідеями на край світу. Основні антагоністи Водоліїв — схильні до критики манірні Діви. Найяскравіший приклад — взаємовідносини акторів серіалу «Дві з половиною людини» Ештона Кутчера (Водолій) і Чарлі Шина (Діва). За словами інсайдерів, Шин дозволяв кілька разів ображати Кутчера, який замінив Чарлі в серіалі через скандали.

Риби

Найбільш дипломатичні і романтичні Риби знаходяться під управлінням Нептуна, який наділяє їх глибоким розумінням речей, інтуїцією і мрійливістю. Ці люди ретельно формують коло свого спілкування, завжди зважують кожне слово і ніколи не кидаються у вир з головою. Для Риб головна цінність у спілкуванні — можливість розділити свій тонкий внутрішній світ з іншою людиною.

Найчастіше Риб відштовхують представники вогняних знаків, особливо ті з них, які відрізняються зарозумілістю. Приклад — складні відносини Єви Лонгорії (Риби) і Тері Хетчер (Стрілець). Зірки «Відчайдушних домогосподарок» ігнорували один одного ледь не з перших днів зйомок. Причиною послужили завищені вимоги Хетчер та її відстороненість від колег.

Джерело.