fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку, яким неймовірно пощастить у 2020 рокі

Найбільше в 2020 році пощастить тим знакам Зодіаку, яким підходить енергетика володаря року – металевого білого Щура. Але це не означає, що представники інших сузір’їв виявляться не при справах – просто їм для досягнення цілей і виконання задуманого, ймовірно, доведеться докласти трохи більше зусиль. Джерело

Отже, які Знаки Зодіаку виявляться везунчиками в 2020 році?

Козероги. Цілком імовірні щасливі і значні зміни, пов’язані з нерухомістю. Новий ремонт, покупка житла або вигідний продаж, зміна місця з подальшим кар’єрним злетом – все це Козероги цілком можуть зустріти в новому році, навіть якщо поки вони не планували таких глобальних змін. Втім, справа не обов’язково стосується матеріальної сфери: можливо, житло залишиться колишнім, але Козеріг, які давно шукають стосунків, розділять свій будинок з новим партнером.

Діви і Тельці. Ці два Знака йдуть врівень і разом готуються до щасливих змін в рік Щура. Господарь року – хитрий звір, який не упустить свого. Дівам і Тельцям пора перейняти це якість і використовувати всі шанси, що надаються Всесвіту – а їх буде чимало. Але є один важливий аспект: прагнучи до мети, не можна йти по головах.

Свій потенціал необхідно використовувати на сто відсотків, але без негативу на адресу оточуючих, навіть якщо ті є не найприємнішими людьми. Тельці і Діви просто повинні спокійно слідувати до своєї мрії і не обертатися на чужі розмови – і все вийде в найкращому вигляді.

Читайте також: Дзеркальна дата листопада: 11.11 можна залучити багатство, успіх і отримати усе, що забажаєте

Леви і Риби. Такі різні Знаки Зодіаку (буквально – їх стихіями є вогонь і вода) ріднить одне загальне прагнення в 2020 році: час по максимуму використовувати надані можливості. І якщо у Левів вони будуть глобальними (аж до переїзду в іншу країну), то у Риб – незначними, але лише на перший погляд.

У кожної дії будуть наслідки, тому так важливо наближатися до мрій хоча б маленькими кроками. Якщо не звертати з шляху і не зраджувати власні інтереси, за 2020 рік Риби можуть піти далеко вперед. Та й Леви, зважившись на доленосне дію, навряд чи будуть шкодувати.

You cannot copy content of this page