fbpx

Знаки Зодіаку, яким з легкістю зраджують їх партнери

Все залежить від основних рис їх поведінки і характеру, закладених при народженні. Самі того не підозрюючи, вони штовхають своїх коханих на зради.

Овен

В сім’ї Овнів панує тотальний контроль. Спокій і затишок, якого так бракує в колі своєї родини, їх супутники шукають на стороні. Овни відрізняються непостійністю відносин і також схильні до відповідних зрад.

Рак

Раки спокійні, врівноважені. Життя поруч з ними йде за певним сценарієм. Другій половинці Раків часто бракує емоцій, експериментів в любові, екстриму. Саме це змушує їх зраджувати своїм благовірним. Запобігти це в силах Раків, але для цього потрібно постаратися бути більш цікавими для свого супутника життя, лоскотати йому нерви і викликати на емоції.

Лев

На зраду Левам їх коханих штовхає надмірна самозакоханість. Леви так зайняті собою, що їм бракує часу для своєї другої половинки. Вони вважають, що весь світ повинен обертатися навколо них. І це стомлює обранця, він починає шукати на стороні різноманітності і уважного ставлення до себе.

Діва

Діви романтичні, більше люблять очима і вухами. А їх супутникам часто хочеться більше пристрасті. Лежати і дивитися на зірки — це чудово, але не достатньо. Часто зраджують Дівам саме з цієї причини. На додаток до цього, Діви відрізняються надмірною романтичною плаксивістю, що також починає з часом набридати і відштовхувати від них.

Читайте також: Сьогодні відбудуться важливі зустрічі і нагадають про себе старі романи: гороскоп на 8 липня

Стрілець

Стрільці розважливі і спокійні. Вони не егоцентричні. Але їм завжди ніколи, вони просто не можуть приділити час для своєї другої половинки. А іноді у них просто немає бажання для цього. В зрадах вони винні самі. Часом вони самі розуміють, до чого веде їх стиль поведінки, але при цьому нічого міняти не бажають.

Водолій

Водолії приділяють мало уваги своїм обранцям, тим самим ображаючи їх. Образа і невдоволення викликають бажання знайти кохання на стороні. Водоліям варто більше часу приділяти своїм коханим, не присвячуючи його тільки вирішенню своїх завдань.

Позначки:
facebook