fbpx

Знаки Зодіаку з найбільш щирим і добрим серцем

Вони допомагають літнім людям переходити дорогу, рятують кішку з дерева, віддають останні гроші, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Вони – найтурботливіші і чутливі. Ці люди роблять світ кращим і добрішим. Вони не з чуток знають, що таке турбота про інших. Спочатку вони можуть здатися міцним горішком, але всередині у них м’яка серцевина:

Риби (19 лютого – 20 березня)
Риби поводяться так, немов вони занадто гарні для цього світу, але ті, хто їх знає, в курсі, що вони – ті ще мякосердні добряги. Риби дуже співчутливі – якщо у вас проблеми, вони зроблять все можливе, щоб допомогти вам. Серце у Риб добре і співчутливе, але це не робить їх слабкими.

Рак (21 червня – 22 липня)
Емоційні Раки дуже дбайливі. Вони схильні надто міцно прив’язуватися до оточуючих, тому намагаються триматися осторонь від людей, боячись болю. Рак не може прожити ні дня, не зробивши комусь послугу або добру справу. Може здатися, що він тримає вас на відстані витянутої руки, але знайте, що він, ймовірно, просто захищається.

Овен (21 березня – 19 квітня)
Ви можете подумати, що Овен дуже зайнятий, щоб піклуватися про інших людей, але насправді все навпаки. Не дивлячись на його конкурентний характер і звичку досягати бажаного всіма способами, він глибоко переймається долею знайомих і близьких. Овен може хвалитися своєю безжальною перемогою і в той же час піти працювати волонтером в притулок для бездомних.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
Діва – критична особа, схильна до надмірного аналізу всього і вся, але це не означає, що під холодною і розважливою маскою не приховується людина з самими добрими намірами. Діва, як правило, тримає свої почуття при собі. Однак вони, проявляються в певних умовах. У Діви м’яке серце, вона просто занадто багато працює, тому ніхто не помічає цього.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)
Якщо ви думаєте, що все, про що піклується Козеріг – це його робота, ви помиляєтеся. Козеріг – дуже ніжний і турботливий. Він просто не проявляє цього, тому що боїться здатися слабким.

Читайте також: 7 речей, які привернуть у ваш будинок удачу і гроші

Козероги остерігається того, що може статися, коли він покаже світу свою чутливість. Він не хоче пocтpaждати від людей, які вирішать скористатися його слабкістю, і зробить все можливе, щоб запобігти цьому. Козеріг вважає, що навколо не так багато добропорядних, співчутливих людей, тому краще зберігати емоції в собі.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Те, як Лева бачать інші, надзвичайно важливо для нього, тому він не схильний проявляти бурхливі емоції. Він хоче, щоб його любили, і боїться, що, якщо його надмірні емоції проявляться, його можуть засудити.

Лев скаже, що він не проти критики, але правда полягає в тому, що кожне негативне слово для нього болісно. Таким чином, він буде прикидатися, що в ньому немає м’якого, вразливою боку натури.

Джерело.

Позначки:
facebook