fbpx

Зустрічалися не довго, одружилися у нас з’явилася донечка. Ідеальна сім’я, як мені здавалося. Але одного разу, коли нашій доньці було 6 років, моя дружина полетіла відпочивати з подругами на Кіпр

Зараз мені 38 років я живу один з донькою якій 11 років.

Я познайомився з майбутньою дружиною в аеропорті, ми летіли одним літаком на відпочинок. Зустрічалися не довго, одружилися у нас з’явилася донечка. Ідеальна сім’я, як мені здавалося. Але одного разу, коли нашій доньці було 6 років, моя дружина полетіла відпочивати з подругами на Кіпр. Там закрутила курортний роман, який переріс в кохання. Через деякий час я про все дізнався. Звичайно ми розлучилися.

Колишня дружина жила на дві країни, а наша дитина – з її матір’ю. Через суд я оформив опіку на себе, а також подав документи на позбавлення її батьківських прав.

З донькою ми живемо душа в душу – займаємося спортом, подорожуємо, я слідкую за її навчанням. Про матір розповів всю правду, будь-яке спілкування з сім’єю колишньої дружини заблокував.

Нікого після розлучення зустріти не виходить, а так хочеться рідну душу поряд. Як не дивно, але не всі готові прийняти чоловіка з дитиною. Я займаюся спортом, не маю згубних звичок, забезпечений, але після всього, що сталося не дуже довіряю людям. Всі романи чомусь швидко закінчуються.

Я навіть починаю задумуватися припинити пошуки й просто насолоджуватися життям, а з іншого боку розумію, що у моєї донечки через 10 років вже буде своє життя, а я залишуся зовсім один.

You cannot copy content of this page