fbpx
Життя

Зустрілися вони в ресторані. Маркін милувався вишуканістю в одязі і в поведінці його колишньої моделі. Втім, її не на подіум потрібно брати, а в дружини. Така жінка не повинна працювати. Він однак не врахував того, що Анна вже була заміжня. Але це його не зупинило. Він став наполегливо залицятися

Все було добре в будинку Гришкових. Антон вважав себе щасливим володарем прекрасної дружини, красуні і двох чарівних ангелоподібних дітей.

Дружина не працювала, та й навіщо. Бізнес у Антона був налагоджений і приносив стабільний дохід, достатній для безбідного життя.

Відразу після весілля дізналися, що буде двійня і вирішили – з роботи їй треба йти. Працювала Анна манекенницею. І про продовження кар’єри в такому положенні вже не було й мови.

В термін Анна подарувала чоловікові двох чарівних близнюків, хлопчика і дівчинку. Назвали їх Анжела і Дмитро. Життя розмірено рухалося вперед.

Діти підростали, Анна займалася їх вихованням, ну і звичайно не забувала про себе кохану. Фітнес, салони краси, шопінг в найдорожчих магазинах потихеньку стали набридати. Хотілося чогось більш глобального. Фігуру вона вже давно відновила. Всі подруги заздрили їй.

– Ти як дівчинка виглядаєш, ніби й не мама.

Вона і сама це бачила, коли годинами крутилася перед дзеркалом. Анна зателефонувала своєму колишньому роботодавцеві і натякнула йому на те, що готова вийти на роботу. Він запросив її зустрітися і обговорити це. Маркін чув від своїх моделей, що Анна була ще кращою ніж раніше.

– Навіть якщо я її не візьму на роботу, то вже подивитися на неї варто. Вирішив він.

Зустрілися вони в ресторані. Маркін милувався вишуканістю в одязі і в поведінці його колишньої моделі. Втім, її не на подіум потрібно брати, а в дружини. Така жінка не повинна працювати. Він однак не врахував того, що Анна вже була заміжня. Але це його не зупинило. Він став наполегливо залицятися.

Спочатку Анна сприймала це як гру, потім їй все більше стало подобатися бувати з Маркіним на показах і не в ролі манекенниці, а супроводжувати його як почесна гостя.

Вона помічала заздрісні погляди жінок і їй це подобалося. Однак це не подобалося її чоловікові. Антону з явним натяком, його секретар як би ненароком поклала з іншою поштою світський журнал з яскравою обкладинкою, на якій його дружина в обнімку з Маркіним була на одному зі світських прийомів.

Начебто нічого кримінального, але аж надто відверто Маркін обіймав Анну. Увечері відбувся розмова з дружиною, яка закінчився сльозами Анни і швидкою для Антона.

У лікарні, після обстеження, діагноз не підтвердився. Але лікарі рекомендували хворому повний спокій. Як не дивно, Анну це не зупинило.

Вона продовжувала сяяти в світлі софітів на обкладинках глянцевих журналів. Дами кидали на неї осудливі погляди. Шепотілися за її спиною так голосно, що не почути їх думку про неї вона не могла. Маркіну потрібен був скандал навколо нього, для підняття рейтингу його бізнесу. Але сама Анна йому більше не була цікава.

Анна кілька разів намагалася зв’язатися з Маркіним, але, ймовірно, вона потрапила в його чорний список. Через два тижні Антон повернувся додому. Розборок з дружиною він не став влаштовувати, а просто подав на розлучення. Анна спочатку стала чинити опір, чіпляючись як за рятувальний круг за дітей.

Мовляв, вона забере їх і він ніколи більше не зможе бачитися з ними. На що Антон мовчки поклав на стіл шлюбний договір, який вона перед весіллям підписала особливо не вчитуючись в зміст.

Вона стала його вивчати і зрозуміла, як багато дурниць вона встигла зробити за останні 7 років. Після розлучення чоловік залишив їй двокімнатну квартиру, невелике грошове утримання і дозволив зустрічатися з дітьми за встановленим графіком на її території, але в присутності виховательки.

Анна сперечатися не стала, але з дітьми зустрічалася вкрай рідко і навіть на дзвінки відповідала сухо, що мовляв мамі ніколи і вона передзвонить пізніше. Тепер у кожного було своє життя.

You cannot copy content of this page