fbpx

– Звільняйся і сиди вдома! Все одно твої копійки ролі не грають Чия правда?

Ми з чоловіком обоє працюємо повний день, на п’ятиденці, – розповідає тридцятирічна Поліна. – Вранці йдемо з дому разом, увечері приходимо майже одночасно – з огляду на, що я ще заходжу за дитиною в садок і в магазин. Чоловік переодягається і лягає на диван з планшетом, а я, чортихаючись, судорожно кидаюся робити справи по дому. Розігріваю вечерю, починаю готувати щось на завтра, ставлю пралку, збираю одяг на наступний день. Чоловік відпочиває, а я весь вечір, як білка в колесі! Але у нього непробивна позиція. Він зарабляє майже в п’ять разів більше, ніж я. Відповідно, каже, що йому треба відпочивати повноцінно. Тому що утримує сім’ю в основному він.

Чоловікові Поліни тридцять два, він з тих чоловіків, які без дружини не знають, де в будинку взяти чисту сорочку. Ледь що – кличе Поліну. Максимум, що він може – це поговорити ввечері з дитиною, поки дружина порається по господарству. Ну ще читає синові вголос хвилин п’ятнадцять, коли той ввечері вже лежить в ліжку. Це ніби як його обов’язок. Решту часу чоловік відпочиває після роботи – сидить в інтернеті, грає, дивиться кіно.

Читайте також: -А я не хочу працювати, не хочу спину гнути. Жити хочу, як нормальна людина. Як я – королева, можу полюбити бомжа ?

– Коли у мене все готово на кухні, прийде, поїсть – і знову на диван, – скаржиться Поліна. – Навіть тарілку за собою не прибере!

Робота у чоловіка нервова, виснажлива – заробляє він хороші гроші, а просто так їх зараз не платять нікому. Втім, у Поліни теж робота не цукор – держустанова, жіночий колектив, скандали, інтриги, сварки на рівному місці. Один плюс – лікарняні можна брати без проблем і без особливих докорів сумління. Зараз для Поліни це важливо: син раз у раз вистачає віруси, а бабусь, готових безкорисливо сидіти, у них немає. Няню найняти, яка буде з дитиною на час хвороби, теж проблематично: няні норовлять влаштуватися на повний робочий день. Всім визначеність потрібна, а не робота час від часу.

– Звільняйся і сиди вдома! – вже не раз говорив Поліні чоловік. – Все одно твої копійки ролі не грають. Будеш робити домашні справи не поспішаючи вдень, дитину раніше з саду забирати .

Але сидіти вдома Поліна не хоче категорично. А чоловік точно так же не хоче, приходячи додому з роботи, хапатися за швабру. Після роботи йому потрібно відпочивати, і крапка. Якщо він буде вставати в другу зміну до плити і пралки, надовго його не вистачить. Втомиться, захворіє, зляже, не зможе більше забезпечувати сім’ю .

Джерело

You cannot copy content of this page