Магніти коханок, які так притягують чоловіків: у чому секрет цих жінок

Готовність до добрих відносин, флірту, хорошого sекsу закладена в жінці так само, як і очікування. А для чоловіків нормальним станом стає боротьба. Розглянемо, що ж в коханці подобається чоловікам (матеріал зібраний методом опитування).

Вона дає захват і дивує!
NB! Будь справжньою. Не скупися на вдячні емоції.

Вона часто сміється. Мені дуже це по серцю. Хочеться радувати кохану, а вона не підіграє, а ірже щиро, до сліз.

У неї немає комплексів: ніяких «незручно, не можна, непристойно».

Вона мене не забуває хвалити і дякувати, а нам, чоловікам, це дуже потрібно. «Ти чудовий, мені добре з тобою», – пісня для чоловічих вух!

NB! Головне – не забувай залишати його переможцем, цінувати його успіхи і старання.

У неї розкішне тіло.
NB! Стеж за тим, як сидиш або лежиш. Ретельно продумуй освітлення і … грим.

Вона розумна і прониклива. Я раджуся з нею перш, ніж щось зробити.
Табличка на офісних дверях «15 хвилин – технічна перерва». Це означає, ми розстелили матрацик, закрили замок і на підлозі офісу віддалися чудовим любовним opгiям. А що не 15 хвилин вийшло – так звідки людям знати, коли ми табличку повісили?
NB! Деяких розчулюють заняття любов’ю без походів по ресторанах і вислуховування розповідей про творчість Шагала.

Читайте також: Ідеальна жінка за знаком Зодіаку: 3 найсильніших особистості

Вона була в депресії, на роботі – застій, відраза до чоловіка після пoлoгів, поправилась. Я врятував її. Тепер, як побачу в коридорі сумну або заплакану, – все! Тільки про це і думаю, і зазвичай вона несврятованою з роботи не йде.

Я відчуваю себе з нею принцом. Готуюся, голюся, підбираю пузо, розправляю плечі. Поруч з такою вітри не пустили – відразу скаже, що поспішає, і піде. Вся вона така у мене тю- тю, фу- фу. Доглянута, модна, манірна. Думаю, хто я – миша піддиванна, а вона – О! І хоче мене. Я для неї зірку з неба …

Вона заміжня, але я все одно приховую від неї, що мені телефонують інші жінки. А навіщо мені брехати, якщо я не люблю. У нас почуття і стосунки. Вона з чоловіком спить напевно. Не може бути зі мною завжди, і коли у мене sекs з іншими жінками, я все одно про неї думаю. Коханка дає мені зрозуміти, що ревнує, мені навіть подобається. Я її обманюю, кажучи, що вона у мене одна. А вона вдає, що вірить.

Коханка не ставить запитання: «Ти що, спиш?» Відразу після sекsа, тому що спати не можна, потрібно одягнутися і топати в кухню пити чай. Як приємно, коли тебе ніхто не трамбує після sекsа питаннями покупки шафи і поїздкою на дачу в суботу!

Коханку можна відшукати екзотичну, з розтяжками і целюлітом: ведеш по шкірі долонею, немов по рептилії. Грyди п’ятого розміру або зад п’ятдесят шостого – а чого? Нам же потрібнa різноманітність! Не сподобалося їй щось чи мені, так дав грошей на таксі – і до побачення! Дружина весь мозок виїла, шкода, що з нею так не можна.

Ніякої відповідальності не несеш. Поматросил і кинув, головне – ніколи не говорити з коханкою про почуття, а якщо потрібно, слово «люблю» замінювати на «ніжність до тебе», «ти мене завoдиш», «думаю про тебе весь час». Прокатує.

Коханка робить мене добрішим. Коли довго немає нікого на стороні, я додому приходжу, кричу, вимагаю уваги. А якщо знаю, що накосячив, приходжу добрий і милий після бурхливих пригод. Я завжди знайду ласки і сили для дружини в ліжку, а у вихідні та у відпустці мені іноді навіть не хочеться її по голові погладити.

Коханку не соромно показати друзям. Дружина – мати моїх дітей, ціную, розумію її, але вона розповніла, в компаніях вихоплює чарку, змушує їхати додому, обламує перед усіма. А коли «цукерка» моя входить в ресторан, у всіх мужиків щелепи відвисають. Підіграє мені в усьому. Разом ми – найбажаніші гості. Щасливі і веселі. Зараз таких мало, всі заздрять, і добре: це краще, ніж коли жаліють, побачивши з дружиною.

Якщо ми їдемо в машині і телефонує дружина, моя коханка закриває рот, перестає чесати мені спину і робить музику тихіше. Мені простіше вимкнути телефон, нехай краще все гримить, а вона щебече або пестить мене прямо за кермом, накрившись з головою своїм пальто.

У неї весь час різний настрій, не встигаю звикати, емоції через край. То злить мене, то змушує турбуватися, то кличе посеред ночі. Мене це так завoдить!

Вона – єдина людина, якій я говорю «Пробач!». У неї таке почуття власної гідності і благородні манери, що я мимоволі цілую їй руки. Таких жінок більше немає. Вона читає мені вірші, розповідає багато цікавого. Мені дуже пощастило, що ця жінка дозволила мені перебувати поруч з собою.

Я нею пишаюся і захоплююся. У неї дуже цікаві друзі, з нею не засумуєш. Пісні під гітару, походи, театри. Я лечу до неї кожну хвилину, мені здається, якщо її не буде в моєму житті, я не зможу дихати.

Моя коханка заміжня. Вона не вантажить. Не вимагає заміжжя, не вимагає грошей. Подарунки їй не потрібні – її нічим не здивуєш. Квіти не бере. Виходить абсолютно безкорисливе почуття з її боку. Одного разу під час відрядження мені вдалося затягнути її на транс вечірку. Все обдoлбaні, музика бух бух бух. Вона очманіла, дякувала, любила мене після цього добу без зупинки. Звідки у мене сили тільки взялися? У мене ніколи більше такого не бувало.

У моєї коханки окрема квартира. Якби ви знали, як це зручно. А ще, вона серцева, ніжна, довірлива, красива, розумна, відкрита, щедра, sекsуальна, дика і домашня – коли як.
У неї на тілі багато різного і цікавого: пірсинг, сережки у вухах по п’ять штук, татуювання, синій лак на нігтях, виголена вся. Іграшок sекsуальних повна сумка. Креми, насадки, батоги. Мені ні з ким ніколи не було так добре, як з нею.

Вона мене любить так, що, мені здається, такого не буває. Вона світить мені своєю любов’ю, не дає зітхнути без імені свого. Вона єдина. Я дійсно два роки не сплю з дружиною, живу тільки заради дитини, щоб дочка підросла і стала розуміти мене. Ця жінка – правда мого серця. Я сам вперше в житті так сильно люблю. Нікуди мені не потрібно, нікого ніде і ніколи. Питаю себе: «Чого я не маю?», І сам же відповідаю: «ЇЇ у мене немає, і, отже, немає нічого».

Ніколи першою не пристає, гуляли, в кафе ходили, в нарди грали. Для неї головне – не sекs, а дорога до нього. Розповідає, що розмір має значення тільки в конкурсах за розмірами. У мене з цим, слава Богу, все добре, тому, коли я все таки добираюся до неї, кричить і плаче. Іноді я маю і інших жінок, крім коханки і дружини. Жоден чоловік від такого не відмовиться.

Жінки зазвичай кричать або лаються, плачуть або стoгнуть, а моя коханка мовчить. Мені це подобається. Залишуся з нею надовго. Зате вона мене врятувала від думок інших жінок, що засіли в голові. Витягла всi комплекси. Ми з нею здійснили всі нездійснені мрії.

Моя жінка одразу попередила мене, що у нас не буде ніяких спільних дат і свят. Сказала, що може приділяти нашим зустрічам тільки по дві години два рази на тиждень. Моя дружина і її чоловік не здогадуються, що у нас любов вже десять років.

Відверто кажучи, я не знаю, що можна додати до цих висловлювань. Повірте, жодного слова не придумано, часом ледь не втратив свідомість падала, чуючи (і спостерігаючи!), як чоловіки говорять про своїх коханок.

Джерело.