fbpx

13 лютого у святого Микини просять добробуту в домі та захисту

13 лютого, православний світ вшановує пам’ять святого Микити Пожежника. Він був єпископом новгородської кафедри, вів смиренне та чесне життя, зі стриманістю й послухом.

Віряни моляться Микиті та просять захисту від блискавки й пожежі. Джерело

Молитва до святого Микити:

“До тебе, як до скорого та вибраного помічника у нашому насінні, богообраного воєводи, який зброєю хреста ворогів переміг, великомученику Микито, всією душею припадаємо. Не відвернися від наших прохань, вислухай молитви наші, нас та обитель нашу від бід збережи.

Читайте також: Що варто зробити у свято Стрітення Господнього, 15 лютого, кожному з нас, щоб у домі весь рік був достаток і благополуччя

Простягни руку твою, яка скоро допомогу подає, відверни розум наш від думок нечестивих, серця наші осквернені очисти, освяти і до неба піднеси. Від видимих та невидимих ворогів нас збережи, щоб, зі страхом Господнім святе діючи, ми пристрасті перемогли та, від усякої бездіяльності визволившись, радуватися в Господі почали.

І так, твоїми молитвами, зі смиренням та чистотою серця сподобились до останнього подиху богоугодно Отця, і Сина, і Святого Духа оспівувати і твої богоувінчані подвиги та чудеса прославляти на віки віків. Амінь”

You cannot copy content of this page