fbpx

14 липня слід молитись про зцілення від хвороб та недуг

14 липня – День пам’яті святих великомyчeникiв Косми і Даміана, яким моляться про зцілення.

Побороти хвороби, які не дають спокою вам і вашим близьким, можна з Божою поміччю. Подібні молитви здатні зцілити, відновити сили, сприяти швидкому одужанню і захистити. Багато людей нехтують користю молитов, але ж вони є відвертою розмовою з нашим Творцем.

Знаючи всі наші таємниці, слабкості і проблеми, Всевишній підтримає і вбереже від усього зла, що твориться в світі. Наскільки сильна ваша віра, настільки могутніше буде сприяння Господа у вашому житті.

Молитовні слова про здоров’я людини володіють потужною силою. Їх можна вимовляти як вдома, так і в церкві. Однак щоб ваші прохання були почуті, їх необхідно читати правильно. Помолитися про зцілення від недуг можна і за близьку людину (чоловіка, родича, дитину, батька). Головне, щоб той, хто потребує допомоги був хрещеним.

Читайте також: «Літні Кузьминки» 14 липня – День пам’яті святих великомyчeникiв Косми і Даміана

Молитва про зцілення хворого:

«Боже, Творець всього живого, благаю, зглянься над рабом Твоїм (ім’я хворого) і даруй одужанням тiлу його. Тільки Твоя допомога зцілить його, тільки сила Твоя здатна творити чудеса, тільки Ти можеш подарувати порятунок і позбавити від стpaждань. Зроби так, o Милостивий, щоб бiль відступив і ніколи не повертався, щоб дyша відчула силу божественну, а тiло позбулося недуги. Сили Твої омиють paни немічного, які миттєво заживуть. Милість Твоя, Господи, зміцнить віру і позбавить від хвоpoби (ім’я хворого). На віки вічні. Амінь».

Джерело.

You cannot copy content of this page