3 найскупіші знаки Зодіаку. Від них рідко дочекаєшся широкого жесту

3 найскупіші знаки Зодіаку. Від них рідко дочекаєшся широкого жесту. Вони найбільші скупердяї.За матеріалами:КаналУкраїна

Все в дім, жодної копійки на всякі дурниці і надмірності. Знаєте, чий це може бути девіз, і хто вважається найжадібнішим із представників зодіакального сузір’я?

Пропонуємо вам перевірити себе, згадати своїх знайомих і порівняти їхню характеристику з нашим рейтингом невиправних скупердяїв.

№3: Діва

Ні, сама Діва навряд чи погодиться з таким визначенням. Швидше вдасться до переконань і доказів: навіщо витрачати більше, якщо можна обійтися малим.

Читайте також:Масляна або сирний тиждень 2020: точна дата та особливості святкування

Та й колишня річ іще була дуже навіть нічогенька. Причому, скупість представників цього знака у більшій мірі поширюється на оточуючих. А ось собі Діви рідко відмовляють у бажаному.

№2: Водолій

Перед тим, як викласти солідну суму, Водолії багаторазово зважать всі за і проти, порівняють ціни і спробують знайти найбільш вигідний варіант, щоб заощадити. Діставати гаманець для представників цього знака – чиста мyкa. Проте, на що вони дійсно готові витратитися – так це на власний імідж і статус.

Читайте також:Що може розповісти день тижня у який Ви народилися, про особливості Вашого характеру. Цікаво знати

№1: Козеріг

Переважна більшість Козерогів просто життя собі не уявляють без накопичення. Вони докладуть максимум зусиль, щоб зберегти зайву копійку і не витратити її бездумно.

Представники цього знака готові відмовляти собі в усьому заради самої ідеї економії. Але проблема в тому, що вони не зупиняються лише на собі – від їхнього господарювання доводиться cтpaждати навіть рідним.

Фото ілюстративне з відкритих джерел