fbpx

Як назвати дівчинку, щоб вона була щасливою та успішною

Вибір імені для малюка не буває простим. Батьки обирають його так, щоб воно було співзвучне з прізвищем та по батькові, красивим, популярним і підходило малюкові. Дуже важливо знати зміст і значення імені. Вважається, що воно наділяє власника певними якостями і рисами характеру.

Згідно прикметам, дитину не можна називати на честь покiйних родичів (особливо тих, хто загuнув трaгічно або був самoгyбцем). Не варто давати дівчинці таке ж ім’я, як у її матері. Забобон говорить, що це несприятливо позначиться на долі дитини.
Як же назвати дівчинку, щоб вона була щасливою? Розглянемо декілька поширених способів:

За церковним календарем

Раніше в православних сім’ях особливо не замислювалися над вибором імені для дитини. Досить було зазирнути в церковний календар і вибрати один з варіантів. Наприклад, дівчинка, яка з’явилася на світ 6 травня, могла отримати ім’я Софія, Олеся, Олександра або Валерія. Якщо в календарі не виявлялося відповідного імені, вибирали зі списку, складеного по місяцях року. Сьогодні мало хто практикують цей спосіб, оскільки в святцях дуже багато старовинних імен, які втратили популярність.

Читайте також: Щасливі імена для дівчаток у 2017 році

За значенням

Ще один простий спосіб назвати дівчинку – переглянути значення жіночих імен і вибрати відповідне. Щоб дівчинка була щасливою, назвіть її Ірина (світ), Анна (благодать), Ольга (світла), Олена (сяюча), Жанна (благодать), Поліна (сонячна), Вікторія (перемога), Регіна (королева), Евеліна (життєва сила), Світлана (світла), Маргарита (перлина), Василиса (цариця).

За знаком Зодіаку

Дівчинці підбирають ім’я, яке буде гармонійно поєднуватися зі стихією, до якої належить її знак Зодіаку. Наприклад, для вогненних Овнів, Стрільців і Лeвів підійдуть яскраві імена: Аріна, Валерія, Рада, Марта, Кіра.

Для Раків, Скорпіонів і Риб доцільно вибрати м’яке ім’я: Людмила, Ніна, Олена, Юлія, Наталія.

Читайте також: 5 імен, які допоможуть дівчинці стати сильною жінкою

Читайте також: 5 імен, завдяки яким з хлопчика виросте сильний та мудрий чоловік

Для Близнюків, Водоліїв і Терезів рекомендується вибрати легке милозвучне ім’я: Ксенія, Анна, Євгенія, Ольга, Елла.

Ім’я для земних знаків Зодіаку (Тельців, Козерогів і Дів) має містити кілька приголосних букв: Вікторія, Христина, Агнеса, Стелла.

По місяцю народження

Давно помічено, що час року, в який народилася людина, впливає на його темперамент і схильності. Наприклад, діти, народжені взимку, володіють сильним характером. Щоб дівчинка не була надто упертою і самолюбивою, їй дають м’яке ім’я (Юліана, Світлана, Єлизавета). Весняним дітям, навпаки, не вистачає рішучості та наполегливості. Потрібними якостями їх наділить «правильне» ім’я (Варвара, Вікторія, Валерія).

Дівчатка, народжені влітку, дуже емоційні. Вони добродушні, але їх дуже легко образити. Батькам варто вибрати для своєї дитини тверде ім’я, яке стане своєрідним захистом (Інга, Олександра, Арсенія). У дітей, які народилися восени, в характері переважає обережність і завбачливість. Щоб дівчинка не росла замкнутою і закритою, їй дають ім’я, яке додасть впевненості в собі (Злата, Єва, Алла).

Джерело.

You cannot copy content of this page