5 найщасливіших ЖІНОЧИХ імен! Кожне жіноче ім’я має особливу енергетику

5 найщасливіших жіночих імен.Джерело:

Напевно багато людей думають про те, що причиною їх успіхів або провалів є дане при народженні ім’я. І це не дивно, адже кожне жіноче ім’я має особливу енергетику.

Статистика

Вчені та соціологи всього світу на сто відсотків упевнені в тому, що ім’я людини відіграє величезну роль в її житті і долі. Зібрана інформація за останні 15 років показує, що найбільш щасливими жінками є Олени.

Читайте також:Хто ж має першим переступити поріг нової квартири? Кіт чи чоловік? І які дні є сприятливими для переїзду

А загальний рейтинг виглядає так:

1.Олена;

2.Наталія;

3.Ольга;

4.Тетяна;

5.Ірина.

Щастя вимірюється не тільки удачею, але і матеріальним добробутом, тому проаналізувавши дані по рейтингу найуспішніших жінок, можна назвати жіночі імена, які притягують гроші. На першому місці в них знаходиться Олена, на другому Ольга, на третьому Наталія, а потім Ірина і Тетяна.

Думка соціологів

Багато вчених вважають, що статистичні дані відображають суть не зовсім в тому напрямку, оскільки необхідно проводити аналіз в плані вибору шляху розвитку кожної жінки. Вони натякають на те, що у кожного імені свій напрямок  і енергетика.

Кожна жінка може добитися успіху – просто потрібно дізнатися, який напрямок вибрати згідно імені.

Наприклад, творчі особистості – це Юлії, відмінна інтуїція у кожної Анни або Марії, а Світлани – розуміючі і чуйні.

Цей список можна продовжувати нескінченно, проте є й універсальні висновки: європейські вчені виявили, що жінки з чоловічим ім’ям домагаються успіху набагато частіше за інших жінок.

Причина проста – чоловіки несвідомо сприймають таких жінок більш серйозно і енергетично близько. Тому Олександра, Вікторія, Євгенія, Валерія, Станіслава або Ярослава – дуже сильні енергетично імена.