fbpx

5 правил ідеальних батьків: прості секрети виховання

Батьками бути складно., а хорошими батьками ще складніше. Ніде цьому не вчать. А всі ми хочемо бачити наших дітей щасливими і бути ідеальними вихователями для них. Як же стати хорошими батьками?

Щоб виховати гармонійну і впевнену в собі особистість, батьки повинні, в першу чергу, самі бути щасливими. А далі – слідувати нескладним правилам.

Не контролюйте кожен крок
Гіперопіка над дитиною ніколи не приносить нічого хорошого. Діти, виховані методом контролю кожного кроку, виростають в невпевнених людей. Вони все життя бояться вийти за межі зони комфорту. Не опікати надмірно вчіться ще в ранньому дитинстві дитини. Звичайно, не варто пхати йому руки в конфорку, щоб він зрозумів нeбeзпеку вогню. Але і ходити по п’ятах в 10 років – занадто.

Не сваріться на очах у дитини
Це не означає, що лаятися потрібно, пішовши в іншу кімнату. Будь-який скандал вибиває грунт безпеки з-під ніг дитини. Всі питання потрібно з’ясовувати мирним шляхом. Навіть, коли ви на межі розлучення, зберігайте дружні стосунки. У ранньому віці закладаються поведінкові моделі дитини. Скандали він перенесе в своє доросле життя.

Поборіть монстpiв в його кімнаті
Ви повинні навчити малюка боротися зі своїми стpaхами. Важливо не лякати його. Уміння перемогти найстрашніших монстрів допоможе дитині в дорослому віці не бояться нових перешкод.

Читайте також: Шукати кращого чоловіка Ліза стала ще будучи заміжньою, нишком бігала на побачення і завела роман. А мати її до колишнього зятя жити пішла

Відповідайте на всі питання
«Мама, а чому сонце жовте? А чому воно світить? А що таке пeнiс?» Відповідайте дитині не «поживеш – дізнаєшся», а повноцінно. Звичайно, всі подробиці відкривати не варто, але говорsnm правду. Природна цікавість, якy батьки підтримують, допоможе дитині не боятися нової інформації і знань.

Хваліть
Найбільш повно, максимально чесно, максимально часто. Похвала для дитини – крила, на яких вона влетить у доросле життя. Не бійтеся перехвалити. Пам’ятайте, в житті буде занадто багато людей, які будуть проти дитини. Станьте йому тилом, до якого можна приходити у важкий момент.

Джерело.

You cannot copy content of this page