fbpx
Життя

5 років тому Олена вийшла заміж і мама раділа за доньку, адже чоловік їй трапився з багатої родини, мав квартиру та високооплачувану роботу, а до дружини ставився, як до королеви. Та не минуло й кількох років, як радість та зникла

Коли в 30 років Олені нарешті вдалося зaвaгiтніти, вона з чоловіком вирішила не казати про це нікому, адже такій бажаній події передувало декілька невдалих спроб та довге лікyвання. Вaгiтність проходила нормально, і вже Олена не могла сказати, що просто набрала декілька зайвих кілограмів.

Єдиною, хто знав про її цікаве становище, була свекруха, тому Олена вирішила зібрати рідних та близьких на шашлики в заміському будинку та повідомити гарну новину. Була серед гостей і Тамара Петрівна, її мама. Джерело

Коли Олена повідомила про вaгiтність, Тамара Петрівна, у першу чергу, подивилася на реакцію Ксенії Василівни й зрозуміла, що їй, на відміну від рідної матері, донька розповіла все раніше. Це дуже образило жінку:

– Чому я дізнаюся про все останньою? Олено, хіба ж можна так нехтувати рідною матір’ю.

Тамара Петрівна пішла додому просто смepтельно ображена. Подругам вона про все розповіла наступного ж дня.

– Навіть про вaгiтність свекруха дізналася першою. За рідну матір та стала дорожчою, – жалілася Тамара Петрівна. – Ніколи не зателефонує, не попитає, як у мене справи. Усе робить з Ксенією Василівною. І по магазинах вони ходять, і на відпочинок разом літають, і навіть вихідні проводять разом. А про матір зовсім забула. Третій тиждень їм не телефоную, хоч би помітили.

Читайте також: “Тримай при собі під час бесіди з цими людьми, а коли розмова ваша піде не так як тобі б хотілося, розверни папірець і розпорош собі під ноги то що там загорнуте”: Дивна попутниця передбачила все до дрібниць

І справді стосунки в Олени та Ксенії Василівни завжди були близькими та щирими. Свекруха наpoдила сина рано, тому вона була не набагато старшою за невістку, у них було багато спільних інтересів, та їм цікаво було проводити час разом.

Рідна ж мати, навпаки, завжди знаходила, чим дорікнути Олені. І на цей раз донька також була ображена, адже вaгiтність далась їй нелегко й ситуація була складною, від матері вона хотіла почути слова підтримки, а не чергові дорікання. Тож хто з них має рацію – питання надзвичайно складне.

You cannot copy content of this page