5 варіантів манікюру, який роблять тільки багаті жінки (фото)

Для того, щоб дозволити собі «манікюр багатіїв», не обов’язково клеїти на нігті діаманти замість страз. Досить дотримуватися всього кількох правил.

Світлий матовий манікюр

Матовий манікюр давно не виглядає чимось незвичайним. Але заможні жінки в дорогих салонах віддають перевагу саме цьому варіанту. У чому ж його секрет? Порівняно з глянцевим він виглядає максимально елітно і стримано. Принцип той же, що і з дорогим одягом — нічого зайвого.

Читайте також: Меланія Трамп затьмарила учасниць саміту у вишуканій сукні за 7,5 тисяч (фото)

Нігті винних відтінків

Всі можливі відтінки бордо — вибір леді, які знають собі ціну. Як і при виборі дорогого вина, підбираючи відтінок лаку, важливо дивитися на його відтінок, тобто той колір, який видно тільки коли поглянути вглиб.

Нюдові відтінки на коротку довжину

Чого вже говорити, якщо Меган Маркл і Кейт Міддлтон обирають для своїх виходів у світ виключно нейтральні відтінки. Це належить за протоколом, а значить, вивірено усіма можливими правилами етикету. Але і тут є свої нюанси. Відтінок лаку не повинен сильно відрізнятися від відтінку твоєї шкіри, особливо, якщо вона засмагла. Сильний контраст додасть дешивизну, і весь задум буде втрачено.

Металеві смужки

Вставки металевих смужок — тренд серед багатіїв, які люблять варіант «цікавіше». Вони додають оригінальності та вишуканості, але при цьому виглядає такий дизайн без надмірностей.

Мармуровий манікюр

Ще один варіант, який вибирають жінки з достатком. І хоча їм зовсім не потрібно ганятися за модою в спробах справити враження, вони вибирають такий манікюр, тому що він як не можна краще підходить до їх прикрас з дорогоцінних каменів. Такий варіант підійде для елегантного і вишуканого образу.

Джерело.