fbpx

6 мyдрих висловлювань доктора Комаровского про дітей

Багато батьків прислухаються до популярного лікаря – Євгена Комаровского (Доктор Комаровский). Він говорить і радить багато корисних речей для діток.

Ось 6 цікавих цитат від нього. Пише “Наша Мама”

1. Коли ж пристосовуватися ні до чого – пристосувальні системи просто відключаються. Якщо протягом перших двох-трьох місяців життя ви створите для дитини комфортні умови, то в подальшому існувати без таких умов їй буде дуже і дуже важко.

2. Ні кількістю, ні якістю педіатрів проблеми здоров’я дітей вирішити не можна. А не можна, швидше за все, тому, що здоров’я в більшій мірі залежить від мами і тата, ніж від усіх педіатрів разом узятих.

Читайте також: Чи справді така шкідлива Кока-Кола для дітей: Комаровський вас здивує!

3. Адже сотні книг, присвячені по догляду за дітьми та вихованню дітей, написані таким чином, що сам процес спілкування з дитиною сприймається у відриві від реального життя. Не враховуються такі «дрібниці», як прийшов з роботи голодний тато, магазини і поліклініки, зникла гаряча вода, що зламалася праска, мудра свекруха, чергова вагітність, кількість днів до зарплати і т.п.

4. Щаслива дитина – це, перш за все дитина здорова і тільки потім вже вміє читати і грати на скрипці. Щаслива дитина – це дитина, у якої є і мама, і тато, які знаходять час не тільки для того, щоб цю дитину любити, але і для того, щоб любити один одного і проводити час разом.

5. Переробляти (перевиховувати, перевчати) набагато складніше, ніж чинити правильно з самого початку. Тому не доводьте свою дитину до такого стану, коли тільки самі рішучі заходи дозволять вам подолати виниклі складнощі.

6. Загальноприйнято, що чоловік, який займається вихованням дитини, здатний домогтися набагато більших успіхів, ніж жінка.

You cannot copy content of this page