Американська сім’я удочерила дівчинку з України. Але через рік вони отримали лист …

Сімейні узи – одні з найбільш міцних зв’язків в світі. Іноді цей зв’язок навіть не має нічого спільного з рідною кров’ю і генетикою, але людина залишається з твердим переконанням: це – моя сім’я. І я – її частина. Так буває.

Коли Нанетт і Верн Гаррет вирішили, що хочуть мати дитину, обидва подумали про усиновлення. На той час у пари вже було шестеро своїх дітей, а жінці дуже хотілося мати ще й маленьку дівчинку.

Після деяких пошуків вони волею долі потрапили в Український Національний Центр Усиновлення, де вони багато годин переглядали фотографії осиротілих дітей. Раптово пошуки зупинилися на одному фото. На ньому була маленька дівчинка з бантиком.

Нанетт каже, що з першого погляду зрозуміла, що це її дочка. Її Емілі. Після деяких паперових оформлень дівчинці сказали, що це її тато і мама. Ніхто не очікував такої реакції. Дитина кинувся до батька і притулився, як до рідного. Щаслива пара поїхала додому, щоб возз’єднатися з родиною. Але через якийсь час до них прийшов лист. Виявляється, в Україні у їх Емілі залишилася сестра Ліза.

Старша сестра дбала про малятку з самого її народження. Їхній батько був алкоголіком, а мати весь час десь пропадала. І Ліза голодна і самотня ходила по сусідах, щоб добути для сестрички шматок хліба. Потім, коли її забрали в дитбудинок, Ліза залишилася одна. І ось тепер страшно засмутилася, дізнавшись, що її рідну кров відвезли так далеко. Дивно, але в листі не було ні краплі образи на нових батьків Емілі.

Дівчина писала не як ображена доросла дитина, а як справжня мати. Вона дякувала їм за те, що тепер у її сестри з’явилася справжня сім’я і тільки побіжно згадала, що нудьгує. Після недовгих нарад в листі Гаррет запитали Лізи, чи хоче вона стати частиною їх сім’ї? Ліза відповіла: “Так”!

Зараз родина з десяти чоловік живе в злагоді.

Читайте також: Брудна дівчина попросила купити їй шматок мила, і я стала за нею спостерігати…

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram