fbpx
Без рубрики,  Життя,  Стосунки

Чому вони зраджують? Психологи визначили 5 типів чоловіків зрадників

Зрада чоловіка … Кажуть, ніхто від неї не застрахований, адже за щось же чоловіки розлюбили навіть Нефертіті і царицю Савську. Чи можна вберегти себе від зради близької людини, яким чином – навряд чи навіть найдосвідченіший фахівець з сімейної психології дасть вам рецепт.

Але ті ж самі психологи вчать тому, як зрозуміти, на що здатний ваш коханий, адже є чоловіки, які немов тільки й чекають, щоб зрадити своїм благовірним. Ось і описали кілька типажів чоловіків, схильних до частої зради партнерці. Так що вчитайтеся в типи чоловіків, порівняйте і зробіть свої власні висновки.

Бунтуюча дитина. У відносинах з жінками такий чоловік вибирає роль «синочка». Часто це виражається в надмірному захопленні “дорослими іграшками», наприклад, автомобілями, футболом, комп’ютерними іграми, чатами, форумами або в хвастощах перед друзями.

Коли жінка вимагає від нього чоловічих вчинків, він робить те, що зазвичай роблять усі діти – бунтує! Зі словами: «Мені ніхто не указ!» Він пускається у всі тяжкі. Його зрада – акт непокори.

Читайте також: – Звільняйся і сиди вдома! Все одно твої копійки ролі не грають Чия правда?

Запізнілий гуляка. Це чоловік, який одружився, “не нагулявшись». Коли він зустрів свою майбутню дружину, то був щасливий, що на його залицяння відповіла така чудова дівчина. Тепер же, коли він став старше, солідніше і впевненіше в собі, почав надолужувати згаяне в молодості, упадаючи за гарненькими дівчатами.

Граючий з вогнем. Цей тип чоловіків відрізняє підвищена тяга до ризику. Як не дивно, але причина зради такого чоловіка – прuстрасне бажання бути спійманим на місці злочину. Його «заводить» той факт, що він робить щось авантюрне і заборонене.

Вільна птаха. Він упевнений, що чоловік – це цар і бог, за визначенням, і не може бути залежним від будь-якої жінки в чому б то не було. Такий чоловік не приховує свої зв’язки, більш того, часто виставляє їх напоказ, пишається ними і вважає ознакою мужності

Розважливий. Сімейні стосунки цього чоловіка давно перестали бути для нього чимось привабливим. Він продовжує жити з дружиною, прикриваючись почуттям обов’язку, і при цьому заводить собі коханку, не відчуваючи докорів сумління, оскільки шлюб, в його розумінні, себе вичерпав.

Джерело

You cannot copy content of this page