Чудотворна молитва до святої Марти, яка має силу здійснити будь-яке ваше бажання. Жодне прохання не залишиться без відповіді

Чудотворна молитва до святої Марти, яка має силу здійснити будь-яке ваше бажання. Жодне прохання не залишиться без відповіді.

Молитва має сильну дію, головне промовляти її потрібно з вірою і від душі.

Виконує всі бажання (якщо це завгодно Небесам – мається на увазі, що Ви нікому своїми бажаннями чи мимоволі не нашкодите). Джерело

Бажання виконуються часто ще до закінчення циклу читання.

Молитва до Святої Марти

“О, Свята Марто, Ти Чудотворна! Звертаюся до тебе по допомогу! І повністю в моїх потребах, і будеш мені помічницею в моїх випробуваннях!

З вдячністю обіцяю тобі, що буду цю молитву всюди поширювати! Покірно, слізно прошу- втішай мене в моїх турботах і тяготи!

Покірно, заради великої радості, яка наповнила твоє серце. Слізно тебе прошу- клопочи про мене і мою сім’ю. Щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях і тим собі заслужили Спасенного Всевишнього Посередництва, Перш за все при тій турботі, яка мене зараз обтяжує (бажання).

Слізно тебе прошу, Помічницю в кожній потребі, переможи Ти тяготи так, як Ти перемагала змія, доки не лежав біля Твоїх ніг! Амінь»

Як правильно читати молитву для швидкого виконання свого бажання?

Читати молитву на виконання бажання потрібно один раз в день дев’ять вівторків поспіль. Якщо хоча б один вівторок пропущений – потрібно починати заново.

Читайте також: Читайте 40 днів цю чудотворну молитву, щоб розв’язати сімейні проблеми і позбутись бiд

Перед читанням молитви рекомендується помитися, надіти чистий одяг світлих тонів, в кімнаті, крім вас, нікого не повинно бути.

Текст молитви необхідно власноруч переписати, переписану молитву не можна нікому передавати, кожен для себе повинен її переписувати сам. Бажання краще написати на листку перед початком читання циклу молитви на виконання бажання. Один цикл читання – одне бажання.

Перед тим як почати читати молитву до Святої Марфи, прочитайте «Отче наш», «Богородице». Ще під час циклу читання молитов бажання може здійснитися або почати виконуватися.