fbpx
Життя

Для самотніх: хвилюєшся, що не зустрінеш своє кохання?

Давай уявимо щось божевільне …

Що якби тобі потрапила до рук куля пророкувань, і ти побачила зовсім чітко, що ніколи не зустрінеш кохання всього свого життя?

Знаю, сумно про це думати. Ти сподівалася зустріти свого Єдиного в доступному для огляду майбутньому, або хоча б просто хорошу людину, з ким би можна було провести життя. Але що якщо немає? Як би змінилося твоє життя?

Тому що ось, в чому справа: пошук кохання впливає на нас постійно. Ми не завжди це визнаємо, але любов є в мотивації всіх наших вчинків, навіть якщо ми про це не думаємо.

Це причина, чому ти купила собі нові джинси минулого тижня. Це причина, чому ти пішла в нове кафе, хоча не дуже хотіла. Це причина, чому ти часом не впевнена в тому, що буде далі. Любов надихає більшість великих змін.

Але якби ти знала, що ти не зустрінеш свою любов, як би ти жила? Що б змінилося в твоїх буднях? А в довгострокових планах?

Спочатку ти можеш сказати «Нічого». Ти ж розумна людина. У тебе є плани, які стосуються тільки тебе. Але подумай ось про що. Ми використовуємо любов як виправдання: думка про те, що одного разу з’явиться хтось, хто полюбить нас такими, якими ми є, з усіма нашими недоліками – виправдання тому, щоб не працювати над цими недоліками.

Принцип існування двох половинок заважає нам стати своєю власною кращою половинкою. Ми хочемо, щоб був хтось, хто б доповнював нас, допомагав, але що, якщо б ми знали, що такого не буде? Ми б почали робити все по-іншому.

Може, ти б почала більше часу приділяти кар’єрі, знаючи, що вже точно не буде такого, що ти вийдеш заміж і підеш в декрет. Ні, тепер можна більше зосередитися на роботі. Може, ти б більше цінувала інші свої відносини – з сім’єю, друзями, тому що знала б, що це єдині близькі люди, які будуть у тебе в житті.

Насправді, усвідомлюючи, що ми не знайдемо любов всього свого життя, звикшись з цією думкою, не боячись залишитися одній, перед нами відкриваються нескінченні можливості. Це справжнє звільнення.

Тому що, якщо нам не потрібно шукати любов всього свого життя, то ми самі станемо своєї власної головною любов’ю. Ми зможемо витратити життя на розвиток себе. Ми можемо стати тією людиною, тим ідеалом, якого шукали для себе.

Ми повинні перестати сидіти і чекати, поки прийде той, хто змінить наше життя. Будь сама тим, кого ти чекаєш. Тому що єдине, в чому ти можеш бути впевнена – це те, що не дивлячись на всі труднощі, перемоги і невдачі, страхи і придбання, ти будеш тут, ти будеш тією, хто завжди буде у тебе.

Читайте також: Яких жінок обирають достойні чоловіки

Джерело.

You cannot copy content of this page