Дочка сказала, що кохана жінка її батька їй огидна і вона не дасть їм бути разом. Залишила Христина свого італійця і повернулася в Україну

Є у мене подруга Христина. Вона вже пів року зустрічається з Італійцем, обом по 35+, вони двоє розлученні, у неї син 8 років, у нього дочка – 14. Їздили у гості один до одного неодноразово, зустрічалися в Європі і в Україні, подорожували разом, сумісність ідеальна, цікаве спілкування, на одній хвилі.

Вирішили спробувати пожити разом, вона приїхала до нього з сином. Відносини його з сином відразу відмінно склалися, що абсолютно не можна сказати про її стосунки з його дочкою. Джерело

Вона прийомна дитина і тато, і мама залюбили її і розбестили. 5 років тому розлучилися, і відчуваючи почуття провини перед дитиною, ще більше задаровували і ні в чому не відмовляли, живе тиждень у тата, тиждень у мами.

Але з цього року може самостійно вибрати з ким жити постійно, хоче залишитися з батьком, відповідно до місцевого законодавства. Дочка поставилася до появи потенційної мачухи більш ніж агpeсивно, псувала всі спільні плани, ігнорувала будь-які спроби спілкування. Чоловік розводить руками і не розуміє що робити.

Читайте також: Цілий тиждень він повертається ввечері, а на плиті каструлька з макаронами без олії, які уже злиплися! Ну, він один раз мовчки поїв, інший. А потім і питає у дружини — а що, мовляв, у нас зовсім нічого іншого більше немає в будинку, ну хоч сосисок, може, або пельменів покупних? І тут влітає на кухню теща, руки в боки

Подруга повернулась з сином в Україну попросивши вирішити питання з дочкою. Дочка сказала, що кохана жінка її батька їй огидна і вона не дасть їм бути разом.

Я запитала подругу чому вона сама наполегливо не поставила вимогу про розмову батька з дівчинкою, щоб переконати її в тому, що немає для неї ніякої загрози. Але подруга вважає, що тут справа батьків, а не її.

Що б ви порадили в такій ситуації?