fbpx

Документи є, машини немає. Олена одразу подумала про коханку

Чоловік Олени потрапив до лікарні, тож тимчасово всі його робочі питання звалилися на неї. У нього було власне підприємство, яке б не змогло тижня проіснувати без свого умілого керівника, тому жінка вирішила хоч трохи допомогти йому зі справами.

Одним з її обов’язкові стала виплата платежів у банку і яким було її здивування, коли серед оплат вона побачила перерахування на машину про яку вона нічого не знала, не чула й не бачила. Джерело

Вона підозрювала, що чоловік міг зробити сюрприз для неї, але ж машина оплачена декілька місяців тому, тоді де ж вона? Чому її досі не доставили? Можливо, варто до когось звернутися? Чи запитати чоловіка?

Сказати чесно, то Олена страшено боялася запитати у чоловіка про цю машину, бо боялася почути відповідь, яка зруйнує їх добрі стосунки у сім’ї.

Допитувала бухгалтера фірми, який перший раз про це чує, тому фірми це стосуватися ніяк не могло, тоді у голову почали лізти дурні думки. А раптом це подарунок коханці? Чи дітям про яких вона не знає? Чи може він її у карти програв?

Читайте також: Он там на тумбочці папка. У ній всі документи. Це не оригінали, копії. Можеш взяти. Вивчи на дозвіллі. Все майно належить мені, а ти до Люсеньки йдеш з порожніми кишенями

Подзвонила до мене, ми з нею хороші подруги, щоб спитати поради. А я й не знаю, що порадити. З одного боку, у них все добре, то навіщо даремно все псувати, бо ж можна почути відповідь, яка розчарує її, а як буде десь нагода, то й запитає. Але з іншого боку, як жити з чоловіком, якого ти постійно будеш у чомусь підозрювати?

Щоб ви порадили робити?

You cannot copy content of this page