Друг свою автівку дає покататися, але тільки в своїй же присутності і з купою порад. Зовсім не цікаво! І тут мені щастя усміхнулось, але я тоді трохи прорахувалась

Іспит складений і отримані права! Щастя вище неба! Але своєї машини немає і поки не передбачається … Друг, звичайно, свою дає покататися, але тільки в своїй же присутності і з купою порад … Зовсім не цікаво!

Спільні поїздки місяць, два, три і навіть довіреність на мене написана, але … тільки спільні поїздки. Джерело

І ось сталося диво! Особливо, якщо його довго чекаєш! У приятеля ввечері корпоратив передноворічний, мої цілі і завдання – відвезти його і поставити машину на стоянку!

Я радісна і в гості до подружок, самостійністю похвалитися, і в магазин, і у справі в сусіднє містечко. Пального майже нуль. Розумію, що треба заправлятися, до колишнього рівня.

Читайте також: – Ти сьогодні переночуй з хлопцями, до мене дама прийде. Я, звичайно, забув до вечора про обіцянку і коли прийшов до сарайчику, то почув там метушню і звуки поцілунків. Я заліз на горище сарайчика і вже майже дрімаючи, почув внизу розмову Вови з дівчиною. Ця розмова змінила моє життя

Під’їжджаю до заправки, повискуючи від своєї крутості – я ж не блондинка, знаю, як заправлятися і що це взагалі потрібно!

І тут я дізнаюся, що у бойфренда замочок з кодом на бензобаку, а код-то мені ніхто і не повідомив!

Як я назад рулювала без підігріву і на нейтральній на будь-якому пагорбі – окрема історія.

Фото ілюстративне, з вільних джерел