Дві надзвичайно сильні Молитви за сім’ю. Благослови Господи, кожного із нашої сім’ї і бережи від усякого зла

Надзвичайно сильні Молитви за сім’ю. Вони є дуже помічними. Щодня звертайтеся до Господа з проханням: про мир у родині, добре виховання дітей, про духовні блага і земний достаток сім’ї, і Господь Вас почує. Парафія “Введення в храм Пресвятої Богородиці”

ПЕРША МОЛИТВА НА БЛАГОСЛОВЕННЯ СІМ’Ї

Від Тебе, Господи, ми отримуємо всі благі дари. Благослови нашу сім’ю, нехай кожен із нашої сім’ї буде довподоби Тобі, нехай царює в ній мир і християнська любов. Амінь.

ДРУГА МОЛИТВА НА БЛАГОСЛОВЕННЯ СІМ’Ї

Боже, Творче людей та їхній милосердний Цілителю, Ти благословив, щоб сім’я, створена подружнім союзом, стала образом союзу Христа і Церкви.

Читайте також:Сильна Молитва на початок тижня. Щоб тиждень почався добре і легко, щиро моліться цією молитвою вдома чи будь-де, і Господь дасть Вам те, що Ви просите

Молимо Тебе: подаруй Своє благословення цій сім’ї, яка зібралася в Твоє Ім’я.

Нехай у ній перебувають любов, єдність, палання духа, ревність у молитві, турбота одне про одного та про всіх нужденних братів.

Господь Ісус Христос, який жив у Назареті разом зі своєю Родиною, нехай завжди перебуває у цій сім’ї, береже її від усякого зла та допомагає нам бути єдиним серцем і єдиною душею на віки віків. Амінь.